Dzień Kobiet to szczególny dzień w kalendarzu zarówno dla reprezentacji płci pięknej, jak i przeciwnej. Pozwala mężczyznom udowodnić, jak ważną rolę kobiety odgrywają w ich życiu. 

Znana sieciówka McDonald’s postanowiła szczególnie uczcić ten wyjątkowy dzień przypadający na 8 marca i odwrócić swoje logo w postaci literki „M” o 180 stopni. Dzięki temu zabiegowi litera „M” zamieniła się w literę „W”, która symbolizuje słowo woman – kobieta.

Zmiana loga restauracji

Fast food literkę „W” ukazuje we wszystkich swoich mediach społecznościowych, a w 100 restauracjach znajdujących się w Stanach przygotowane zostały specjalne paczki. Obdarowane kobiety otrzymały w nich: koszulki, czapki, torby oraz inne gadżety. Wszystko po to, aby oddać ukłon w stronę wszystkich kobiet, z szczególnością uwzględniając te, które przyczyniły się do rozwoju marki McDonald’s.

Należy zaznaczyć, że nie tylko restauracja fast food postanowiła uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet. Znana marka whisky Johnny Walker stworzyła specjalną edycję alkoholu dedykowaną kobietom. Nosi ona wdzięczną nazwę Jane Walker i została wypuszczona do sprzedaży na początku marca.

ZOBACZ TEŻ: To już koniec Przystanku Woodstock. Odbył się po raz ostatni

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Źródło: CKM

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl