Uroczysty książęcy ślub mamy już za sobą. Oglądało go miliony widzów na całym świecie. Oprócz momentu złożenia przysięgi i romantycznego pocałunku, wzruszenie i uwagę mediów przykuł pewien wspaniały moment. 

To właśnie dziesięcioro dzieci, a w szczególności księżniczka Charlotte i jej brat książę George, przykuli największą uwagę mediów. Dzieci były szczególnie wyselekcjonowane, druhenki i pazie pochodziły z rodziny królewskiej oraz bliskich znajomych młodej pary w wieku od trzech do siedmiu lat. Dziewczynki dostały za zadanie sypanie kwiatów w drodze Meghan Markle do ołtarza, chłopcy zaś przetrzymywali jej długi welon.

To oni skradli ślub księżnej Meghan Markle

Podczas ceremonii chłopcy trzymali tren panny młodej. Pozostali chłopcy towarzyszyli jej, gdy ta wraz z księciem wychodziła z kaplicy. Cztery dziewczynki, które towarzyszyły młodej parze to chrześniaczki nowożeńców. Drużbowie (inaczej nazywani też paziami) to oczywiście książę George oraz synowie przyjaciół księżnej Meghan i księcia Harry’ego.

Ślub Harry’ego i Meghan Markle

Książęcy ślub wzbudził ogromne zainteresowanie światowej opinii publicznej. Losy Księcia Harry’ego i jego narzeczonej (a obecnie już żony) Meghan Markle śledzili ludzie na całym świecie. Uroczystość zaślubin rozpoczęła się w sobotę o godzinie 13 polskiego czasu. Pannę Młodą do ołtarza poprowadził przyszły teść książę Karol.

Teraz jesteśmy już po uroczystości i wiemy, że jeszcze przed ślubem książę Harry otrzymał od swojej babci, królowej Elżbiety II tytuł księcia Sussex. Także jego żona otrzymała tytuł księżnej Sussex, królewska rodzina brytyjska może się zatem poszczycić kolejnym małżeństwem książęcym. Harry jest 6. w kolejce do tronu po swoim ojcu, Karolu, bracie Williamie i jego trójce dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiemy, co Meghan wyszeptała do ucha księcia Harry’ego przed pocałunkiem
  2. Wszyscy przeoczyli to na ślubie książęcej pary! Cudowne…
  3. Pierwszy taki przypadek w historii! Harry PUBLICZNIE upokorzył Elżbietę II na ślubie
  4. Kobiety walczą o serce Tomasza Komendy. „Zostawiam swój telefon i zdjęcia”
  5. Jest źle z Bożeną Dykiel! Lekarze nie mają wątpliwości
Poprzedni artykułCała Polska mówi o tym, co Edyta Górniak zrobiła w „Pytaniu na śniadanie!”
Następny artykułLewandowscy skaczą z radości! Ich rodzina znów się powiększy