Mężczyzna, który wcześniej niejednokrotnie był wystawiany na pośmiewisko, dziś jest prawdziwym przystojniakiem. Wszyscy uważali, że nie zasługuje na swoją dziewczynę, a on postanowił pokazać, na co go stać i przeszedł prawdziwą metamorfozę. 

Choć to wcale to nie szata zdobi człowieka, na świecie istnieją złośliwcy, którzy nie przejdą obok bez uszczypliwych komentarzy. Ten mężczyzna wciąż słyszał, że jest za brzydki dla swojej dziewczyny. Postanowił to zmienić raz na zawsze. Wyszło spektakularnie. 

Piękna i Bestia

Piękna i Bestia to niezwykła baśń o miłości i niezwykłej przemianie. Można by powiedzieć, że ma ona swoje przełożenie w życiu tej dwójki. Wszyscy uważali, że para do siebie zupełnie nie pasuje, a przynajmniej pod kątem wizualnym. Mężczyzna przez cały związek musiał godzić się z niemiłymi komentarzami.

Jego dziewczyna była istnym cudem świata. Zadbana, modna, bardzo dobrze uczesana, zawsze z nienagannym makijażem i idealnie pomalowanymi paznokciami. A on? On był jej zupełnym przeciwieństwem. Nosił długie włosy oraz brodę, o którą nie dbał i bez głębszego zastanowienia codziennie narzucał na siebie t-shirt i zwykłą parę jeansów. Mężczyzna zdawał sobie sprawę z tego, że nie jest uosobieniem kanonu piękna, a inni nie pozwalali mu o tym zapomnieć.

Mężczyzna przeszedł metamorfozę

Mężczyzna przeszedł metamorfozę, która zdziwiła dosłownie wszystkich! Raz na zawsze postanowił skończyć z komentarzami na temat swojego wyglądu i postanowił zgłosić się do programu, w którym jego wizerunek miał zostać poddany całkowitej odmianie. Kiedy jego dziewczyna zobaczyła efekt końcowy metamorfozy, nie mogła uwierzyć własnym oczom!

Jej chłopak stał się prawdziwym przystojniakiem. Co więcej, na tym niespodzianki się nie skończyły. Mężczyzna podczas spotkania w studio telewizyjnym uklęknął, wyciągnął pierścionek i poprosił swoją ukochaną o rękę. Chyba nie trzeba dodawać, że się zgodziła. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
Screenshot Rachael Ray Show, YouTube

Mężczyzna udał się do programu, gdyż miał dość przykrych komentarzy odnośnie swojego wyglądu. Wszyscy mówili mu, że nie zasługuje na swoją dziewczynę. 

mężczyzna
Screenshot Rachael Ray Show, YouTube

Chłopak pod okiem specjalistów przeszedł prawdziwą metamorfozę! Wygląda niesamowicie. 

mężczyzna
Screenshot Rachael Ray Show, YouTube

Ukochany postanowił na oczach widzów poprosić swoją dziewczynę o rękę. Nie mogła mu odmówić. 

ZOBACZ TEŻ:

źródło: naserio.pl

Poprzedni artykułNie żyje lider Budki Suflera. Muzyk zmagał się z nowotworem, miał 69 lat
Następny artykułCórka Natalii Kukulskiej wystąpi w Opolu? Nastolatka oddałaby hołd babci, Annie Jantar
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.