Tabria Majors, modelka plus size wrzuciła na swój profil na Instagramie swoje zdjęcie w bardzo skąpym bikini. Strój odsłonił za dużo…

Na rzeczonym zdjęciu modelka wygina, swoje, pokryte bronzerem ciało. Niestety bikini w panterkę, które na sobie ma jest ewidentnie za małe.

Kim jest Tabria Majors?

Trudno uwierzyć, że jeszcze rok temu Tabria Majors była nieznaną nikomu dziewczyną z Nashville, pracującą jako pokojówka. Wszystko zmieniło się za sprawą poszukiwań nowych twarzy na Instagramie przez prestiżowy magazyn Sports Illustrated.

Sports Illustrated każdego roku ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcie w bikini. Wystarczy otagować swoje zdjęcie na Instagramie jako #SISwimSearch – nigdy nie wiadomo czy komisja nie wybierze naszego zdjęcia. Tak właśnie została odkryta Tabria Majors, której zdjęcie zakwalifikowało się do finału tegorocznej edycji konkursu.

Tabria Majors, kim jest?

Tabria Majors w wywiadzie dla Sports Illustrated zaznaczyła, że z pozytywnymi komentarzami oraz słowami uznania spotyka się niemal codziennie — ludzie żywo komentują jej zdjęcia na Instagramie. Zaznacza również, iż cieszy ją fakt, że jej przykład pomaga kobietom w zdobyciu pewności siebie.

Czuję się bardzo komfortowo z tym, jak wyglądam. Ludzie na ogół bywają wyśmiewani, kiedy nie wpisują się w ramy ogólnie przyjętych norm. Ale prawda jest taka, że każdy czasem chudnie i tyje. Najważniejsze jest, by czuć się dobrze we własnej skórze. Tylko to się liczy. – dodaje modelka.

Czy zmienia się ideał kobiecego ciała?

Przez długie lata ideałem kobiecego piękna była Kate Moss i jej słynna afirmacja chudego ciała. W ostatnich latach obserwujemy jednak zmianę — to modelki o pełniejszych kształtach coraz częściej goszczą na wybiegach i okładkach poczytnych magazynów. Tabria Majors nie jest pierwszą modelką plus size, o której stało się głośno. W 2015 roku w sesji dla Sports Illustrated wzięła udział znana modelka, Ashley Graham. Co myślicie o zdjęciu Tabrii? Podoba wam się?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tabria Majors
Fot.Instagram.com
Tabria Majors
Fot.Instagram.com
Tabria Majors
Fot.Instagram.com
Tabria Majors
Fot.Instagram.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bakterie w mrożonkach znanej sieci. Wycofują je ze sprzedaży
  2. Dominika Gwit w BIKINI. Pojechała z mężem na miesiąc miodowy
  3. Najpiękniejsze dziewczyny urodziły się w konkretnych miesiącach. Których?

źródło: papilot.pl, dailystar.co.uk, dailymail.co.uk, si.com

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.