Na Wspólnej: ile zarabiają aktorzy, którzy grają w jednym z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych? Powszechnie uważa się, że tego typu produkcje przynoszą odtwórcom ról prawdziwe krocie. Ile jest w tym prawdy? Stawki są zaskakujące. 

Niektórzy aktorzy unikają seriali jak ognia. Inni przez lata starają się o otrzymanie nawet drugoplanowej roli. Występy w popularnej telenoweli albo produkcji obyczajowej zapewniają poczucie stabilizacji, o które nie tak łatwo w kapryśnym zawodzie artysty. Stawki osób, które wcielają się w bohaterów zagranicznych hitów, budzą zazdrość i niedowierzanie. A co z polskim serialem Na Wspólnej? Ile zarabiają aktorzy? Ujawniamy stawki największych gwiazd!

Na Wspólnej: ile zarabiają aktorzy? Będziecie zdumieni!

Ile zarabiają aktorzy Na Wspólnej? Przeciętnemu Polakowi te sumy mogą wydać się bajońskie! Czasem wystarczą nawet dwa dni spędzone na planie, by zapewnić sobie bezpieczną egzystencję na resztę miesiąca. 

Ile zarabia Małgorzata Socha?

Jak informuje portal rozrywka.dziennik.pl, Małgorzata Socha otrzymuje aż cztery tysiące złotych za każdy dzień spędzony na planie Na Wspólnej. Wysoka gaża aktorki może wynikać z faktu, że cieszy się ona ogromną popularnością i sympatią telewidzów, a także wyjątkowo przekonująco wypada jako serialowa Zuza.

Ile zarabia Joanna Jabłczyńska? 

Joanna Jabłczyńska musi zadowolić się dwukrotnie niższą stawką niż przypadła w udziale Małgorzaty Sochy. Zgodnie z danymi portalu fakt.pl, otrzymuje za swój występ w Na Wspólnej wynagrodzenie w wysokości dwóch tysięcy złotych za każdy dzień zdjęciowy. 

Ile zarabia Kuba Wesołowski?

Kuba Wesołowski jest popularnym aktorem serialowym, a jego przygoda z Na Wspólnej trwa od 2003 roku. Portal rozrywka.dziennik.pl podaje, że wynagrodzenie Wesołowskiego wynosi trzy tysiące złotych. Co ciekawe, wcześniej aktor miał zarabiać o tysiąc złotych więcej, niestety w wyniku spadku oglądalności producenci podjęli decyzję o obniżkach. 

Na Wspólnej streszczenie

Na Wspólnej miał premierę 27 stycznia 2003 roku. Serial możemy oglądać na TVN. Główni bohaterowie w przeszłości byli wychowankami tego samego domu dziecka. Gdy dorośli, zdecydowali się na założenie spółdzielni mieszkaniowej przy tytułowej ulicy Wspólnej.

Co ciekawe, serial cieszy się tak wielką popularnością wśród polskich widzów, że powstała nawet… książka kucharska z upodobaniami kulinarnymi bohaterów! Wśród gwiazd, które występują w serialu lub znalazły się tam na kilka odcinków, są m.in. Bożena Dykiel, Grażyna Wolszczak czy Renata Dancewicz. 3 września 2018 roku rozpoczęła się emisja siedemnastego sezonu Na Wspólnej

Jesteście fanami seriali Na Wspólnej?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

na wspólnej ile zarabiają aktorzy
fot. instagram.com @malgosia_socha

Na Wspólnej: ile zarabiają aktorzy popularnego polskiego serialu?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBarbara Nowacka 5-10-15, to początek jej kariery. Archiwalne zdjęcia robią furorę!
Następny artykułRed Lipstick Monster bez makijażu! Pokazała się w naturalnej wersji
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.