Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Nagrał z ukrycia scenę w Biedronce. Niektórzy przeżyli wstrząs
Sara Karmańska
Sara Karmańska 18.01.2024 08:04

Nagrał z ukrycia scenę w Biedronce. Niektórzy przeżyli wstrząs

Nagrał z ukrycia niebywałe sceny w Biedronce, fot. Zofia i Marek BAZAK/East News, TikTok/@kcplants
Nagrał z ukrycia niebywałe sceny w Biedronce, fot. Zofia i Marek BAZAK/East News, TikTok/@kcplants

Biedronka jest jedną z najchętniej odwiedzanych sieci supermarketów. Podobnie jak jej największy konkurent – Lidl – często staje się obiektem internetowych sensacji. Niedawny filmik nakręcony z jednym ze sklepów popularnej sieci z owadem w nazwie szybko stał się viralem. 

W Biedronce dochodzi do zaskakujących sytuacji

Sklepy sieci Biedronka są bardzo chętnie odwiedzane przez Polaków. Popularny dyskont kusi nie tylko atrakcyjnymi cenami, ale bardzo często także bliskością od miejsca zamieszkania. Nie oznacza to jednak, że popularne sklepy są pozbawione wad. 

Klienci narzekają w sieci nie tylko na mylące oznaczenia cen, ale także od pewnego czasu palący problem nadmiernego zatowarowania sklepów, przez które czasami aż ciężko poruszać się po sklepie, w którym i tak już wąskie alejki są dodatkowo zastawione paletami. 

Matka pokazała szokującą kartkę, jaką dostała ze szkoły. Zaniemówisz. „Nie mam zamiaru odpowiadać” Weszła do WC na cmentarzu i zobaczyła coś strasznego. Ten widok będzie jej się śnił po nocach

Filmik z Biedronki hitem internetu

Do sieci trafiło nagranie z jednego ze sklepów sieci Biedronka. Jak poinformował autor nagrania w komentarzach pod filmikiem, do sytuacji doszło w sklepie w Nowym Targu zlokalizowanym przy ulicy Szaflarskiej. Na filmiku wyraźnie widać małą myszkę, która buszuje w jednej z lodówek między jogurtami

To zresztą nie pierwszy raz, gdy w sklepach sieci znaleziono gryzonie biegające po sklepie. Kilka lat temu w oświadczeniu po tym, jak zdjęcie z myszką biegającą jednym ze sklepów trafiło do sieci, zapewniono, że takie sytuacje nie są standardowe, ponieważ w sklepach znajdują się specjalne urządzenia zabezpieczające przed gryzoniami, jak choćby karmniki deratyzacyjne zainstalowane wewnątrz i na zewnątrz budynku. Każda taka sytuacja powinna być zatem zgłoszona pracownikom danego lokalu, aby mogli odpowiednio zająć się sprawą. 

ZOBACZ TEŻ: Skandaliczne sceny pod gdańską Biedronką. Ochroniarz zamknął staruszkę w przysklepowym śmietniku

Internauci żartują pod filmikiem z Biedronki

Pod filmikiem posypały się komentarze. Choć pojawiły się osoby, które nie kryły swojego obrzydzenia lub strachu przed gryzoniami, a nawet pojawiły się głosy, że gdyby ktoś był świadkiem takiego zdarzenia osobiście, już nigdy więcej nie zrobiłby w takim sklepie zakupów. Większość internautów podeszła do sprawy z lekkim przymrużeniem oka, zdając sobie sprawę, że podobne sytuacje mają miejsce w wielu podobnych sklepach.

  • Zdrowo, ekologicznie i sklep przyjazny zwierzętom.
  • Mysz byle czego nie zje. Czyli śmiało można jeść.
  • A ile kosztuje ta myszka?
  • W lodówce??? To jakiś mors chyba.
  • Jogurty z żywymi kulturami bakterii.
  • Ciekawe, czy kartę Biedronki ma.
Tagi: Biedronka