Zaledwie 17-letni Konrad K. spowodował śmiertelny wypadek motocyklem, zginęła w nim 17-letnia Natalia. Wszystko wydarzyło się w lipcu bieżącego roku. Obecnie sprawca poszukiwany jest listem gończym, który został wystawiony przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej. 

Konrad K. poszukiwany listem gończym 

Konrad K. poruszając się motocyklem, uderzył w dwie nastolatki, które stały na poboczu. Niestety jedna z nich zginęła na miejscu, druga została poważnie ranna.

Chłopak także nie został bez obrażeń. Przebywając jednak w karetce, dodał na swoje media społecznościowe film, opatrzony podpisem, który został wzbogacony w uśmiechnięte emotikony: 

Tak się kończą balety

Odmówił także badania alkomatem. Po przewiezieniu do szpitala zbadano krew w celu znalezienie w niej nielegalnych substancji. Wtedy wyszło na jaw, że był pod wpływem alkoholu. Dodatkowo nie miał uprawnień na pojazd, którym się przemieszczał. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Sąd Okręgowy w Ostrołęce postanowił zamknąć za kratkami 17-latka. Jednak po czasie zniknął, zaś na stronie Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej pojawił się list gończy za winnym śmiertelnego wypadku.