Smutna informacja dla polskiego kina. W wieku 42 lat zmarł znany reżyser i producent filmowy, Grzegorz Szyroki. Był uznanym na całym świecie twórcą. Pogrzeb artysty odbędzie się jutro tj. 28 lipca w Domu pogrzebowym na Powązkach Wojskowych.

  • Tragiczna informacja dla świata filmu – zmarł znany polski reżyser i producent
  • Nie żyje Grzegorz Szyroki
  • W ostatnich latach zdobył wiele prestiżowych nagród

Nie żyje Grzegorz Szyroki

Tragiczna wiadomość obiegła media. 8 lipca 2021 zmarł uznany polski producent i reżyser, Grzegorz Szyroki. Jutro tj. 28 lipca w środę odbędą się uroczystości pogrzebowe. Był autorem wielu nagradzanych filmów.

Grzegorz Szyroki miał zaledwie 42 lata. Zmarł niespodziewanie, nie są znane szczegółowe okoliczności śmierci filmowca. Tragiczną informację przekazali koledzy z branży za pośrednictwem mediów.

Producent filmowy był absolwentem łódzkiej szkoły filmowej, gdzie skończył produkcję filmową. Przez lata pracował nad wieloma polskimi filmami, między innymi „Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zmarł ceniony reżyser, Grzegorz Szyroki

Od 2008 był prezesem zarządu domu produkcyjnego „PrimeMovers”. W ramach tej firmy zrealizował wiele filmów korporacyjnych, dla dużych klientów. Były realizowane z ogromnym rozmachem, na bardzo wysokim poziomie.

Niedawno stworzył wybitną produkcję, która zdobyła wiele nagród na międzynarodowych festiwalach. Za „Discovering Friendly Energy” zdobył laury na festiwalach w USA czy Hamburgu.

Bliskim zmarłego składamy najszczersze kondolencje.

Źródło: Onet

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Księżna Kate wzruszona. Jej 8-letni syn napisał poruszający list
  2. Andrzej Duda zobaczył wyjątkową stylizację Roksany Węgiel. Szybko zareagował
  3. Adam Jachimczak z policji powiedział, jaki trop sprawdzają służby ws. Jacka Jaworka