YASUMI Nuno Thermo gwaratuje nowoczesną, skuteczną metodę oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Poprawia mikrokrążenie i wspiera kuracje odmładzające. Ze względu na wysoką skutecznośc działania, polecana jest także w pielęgnacji cery trądzikowej.

YASUMI Nuno Thermo to wyjątkowa szczoteczka soniczna wyposażona w miękką, silikonową końcówkę, która dzięki pulsacji efektywnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń. Delikatnie masuje, dzięki czemu poprawia mikrokrążenie, a tym samym przyswajanie składników aktywnych. Szczoteczka oferuje 6 poziomów intensywności wibracji oraz termoterapię. Wytwarzane ciepło dociera do głębszych warstw skóry, uruchamia procesy naprawcze na poziomie komórkowym, wzmacnia ściany naczyń włosowatych, zwiększa przepływ krwi i limfy, redukuje cienie pod oczami i drobne zmarszczki. Dodatkowo relaksuje mięśnie twarzy, szyi i dekoltu. W YASUMI Nuno Thermo wykorzystano nowoczesną technologię IPX7, dzieki czemu szczoteczka jest bezpieczna w użytkowaniu.

Cena YASUMI Nuno Thermo – 329 zł

Dostępna na https://sklep.yasumi.pl/

YASUMI Derma Roller V2 tworzy mikrouszkodzenia, które stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, a tym samym przyspieszają procesy regeneracyjne skóry. Zwiększa również absorbcję składników aktywnych aż o 85%. Regularnie stosowany spłyca zmarszczki, poprawia napięcie skóry i wyrównuje jej koloryt. YASUMI Derma Roller V2 jest urządzeniem kosmetycznym wyposażonym w 64 tytanowe igły, rozłożone na 4 tarczach, szklany zbiorniczek, który mieści 10 ml serum, oraz pokrywę zabezpieczającą roller przed zabrudzeniem. Igły mogą mieć dwie długości.

-0,25 mm – do mezoterapii okolic oczu oraz twarzy w przypadku skóry wrażliwej
– 0,50 mm – do mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu

Zabieg mezoterapii mikroigłowej warto wykonywać 2-3 razy w tygodniu, w odstępie przynajmniej dwóch dni. W wyniku powstałych mikrouszkodzeń skóra wytwarza więcej kolagenu i elastyny, a dzięki temu staje się bardziej sprężysta i jędrna. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Mikrouszkodzenia zwiększają także absorbcję składników aktywnych zawartych w serum aż o 85%. Serum dobieraj indywidualnie do swoich potrzeb. W internetowym sklepie oraz gabinetach YASUMI znajdziesz wiele propozycji skoncentrowanych preparatów w ampułkach.

Jak używać Derma Rollera V2

1. Wykonaj staranny demakijaż twarzy, szyi, dekoltu.
2. Przed zabiegiem zdezynfekuj aplikator.
3. Do szklanego zbiorniczka wlej wybrane serumYASUMI.
4. Zdejmij plastikową pokrywę z aplikatora.
5. Przyłóż do skóry aplikator z igiełkami i delikatnie dociskając rozpocznij nakłuwanie wybranej
okolicy. Urządzenie prowadź w pionie, poziomie i po skosie. Zabieg powinien trwać od 4 do 10
minut.
6. Po skończeniu ponownie zdezynfekuj aplikator oraz umyj słoiczek, w ktorym było serum.
Przeciwwskazania:
• ciąża i karmienie piersią
• stan zapalny skóry
• choroba nowotworowa

Cena YASUMI Derma Roller V2 – 69 zł
Zestaw dostępny na https://sklep.yasumi.pl/

Zobacz zdjęcia:

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.