Lidl ponownie szaleje na rynku świątecznym. Tym razem na klientów będą czekać choinki, które będą mogli nabyć w zaskakująco niskich cenach. Producenci zadbali, by Polakom niczego nie zabrakło, a święta spędzili w najlepszym klimacie. Wszystko rusza już jutro.

Jak na promocję przystało, wszystkie kończą się bardzo szybko, zatem mimo faktu, że choinki pojawią się dopiero 4 grudnia, to kolejki już się ustawiają. Lepiej do niej dołączyć.

Lidl przygotował promocję na choinki świąteczne

Mamy 3 grudnia, zatem do świąt pozostało lekko ponad 20 dni. To niewiele, więc Polacy już planują zakupy i prezenty świąteczne. Wiele osób wybiera zaopatrzenie w największych sieciach supermarketowych, w tym m.in. w Lidlu.

I trzeba przyznać, że to dobry wybór, gdyż od jakiegoś czasu na półkach można spotkać mnóstwo produktów świątecznych, a już jutro po raz pierwszy w tym roku na hale sklepowe wjadą choinki w zaskakująco niskich cenach.

Wartość drzewka zależna jest od jej wysokości, a jak wiadomo im wyższa, tym droższa, zatem zacznijmy „od dołu”. Jodła kaukaska w ozdobnym rękawie o wymiarach 60-80 cm będzie czekać na klientów w cenie 44,99 zł. Nieco wyższy świerk w doniczce o wysokościach od 80 do 100 cm kupimy taniej, bo już za 34,99 zł.

Z kolei najwyższe drzewko, również jodła kaukaska, jednak o wysokości od 120 do 145 cm stanie w sklepie, a obok niej będzie widnieć cena 59,99 zł. Przypominamy ponownie, że dostępne do zakupów będą już jutro, tj. 4 grudnia.

Zobacz zdjęcie:

lidl
fot. lidl.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Źródło: lidl.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl