Początek stycznia to zwykle okres wielkich promocji. Nie inaczej jest w tym roku i dbają o to najpopularniejsze sieci supermarketów. Szykują się spore promocje w Biedronce oraz w Lidlu.

Warto zapoznać się z ofertą zawczasu, by nie przeszła ona koło nosa. Kilka produktów będzie można bowiem kupić w wyjątkowo niskich cenach i szkoda byłoby z tego nie skorzystać.

Promocje w Biedronce i Lidlu

Na jakie okazje warto więc zwrócić uwagę? Promocje w Biedronce umożliwią chociażby tańszy zakup owoców. Mandarynki, kiwi, borówki, kaki oraz gruszki będą kosztowały przynajmniej 30% mniej. Tańsze będzie także mięso. Za kilogram pakowanych próżniowo indyczych nóg trzeba będzie zapłacić jedynie 8,99 zł.

Z oferty ucieszą się również wielbiciele słodyczy. Przy zakupie trzech opakowań Pierników firmy Cukiernia Róża jedno będzie kosztowało tylko 3,49 zł. Dużo mniej zapłacimy także za baton Prince Polo, jeśli weźmiemy 4 sztuki. Wówczas jedna będzie kosztowała tylko 95 groszy.

A jak prezentują się promocje w Lidlu? Tu z kolei najciekawszą okazją wydaje się aż 30% przeceny na łososia atlantyckiego. Dużo oszczędzić będzie także na słodkich napojach. Jeśli zdecydujemy się na zakup aż 24 puszek Pepsi, zapłacimy raptem 1,45 zł za sztukę.

Lidl przygotował też dobrą okazję dla dbających o sylwetkę miłośników chudego mięsa. Jeśli weźmiemy dwa opakowania mielonej piersi z kurczaka o wadze 400 gramów, za drugie z nich zapłacimy o 40% mniej.

Zobacz ofertę:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl