Ojciec nie spodziewał się, że przypadkiem odkryją sekret syna mrożący krew w żyłach. Mężczyzna nie mógł ani chwili ukrywać, co przeczytał i postanowił działać jak najszybciej. Nawet przez moment nie wahał się, co powinien zrobić. Nie każdy byłby w stanie postąpić słusznie. Całe szczęście tym razem wszystko potoczyło się zgodnie z prawem. 

Niewielu rodziców byłoby w stanie zachować zimną krew w takiej sytuacji. Kiedy ojciec dowiedział się, co zrobił jego syn, nie mógł w to uwierzyć. Postanowił jak najszybciej działać, choć początkowo nie mógł uwierzyć w treść SMS-a, którą zobaczył.

Ojciec przyłapał syna na gorącym uczynku

Jonathan Evans z Pontypool w Południowej Walii oraz jego żona w styczniu 2019 roku przeglądali telefon swojego wówczas 17-letniego syna. To na co się natknęli, zmroziło im krew w żyłach. Okazało się, że nastolatek zgwałcił studentkę.

Wszystko wyszło na jaw całkowicie przypadkowo. Małżeństwo zobaczyło wiadomość chłopaka, którą wysłał dwa miesiące po przestępstwie. Przepraszał w niej ofiarę za to, co zrobił. Jego bliscy nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli, lecz nie wahali się nawet przez chwilę. Kazali nastolatkowi zgłosić się na policję.

  1. Przyjaciel Małgorzaty Kożuchowskiej pokazał jej zdjęcie sprzed 25 lat. Bardzo się zmieniła?
  2. Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  3. W końcu wracają koncerty i imprezy masowe. Ważne zmiany, znamy datę

Zgłoszenie na policję

Następnego dnia ojciec dowiedział się na komisariacie, że policja nigdy nie szukała jego syna, gdyż zgwałcona dziewczyna z przerażenia i wstydu nie zgłosiła przestępstwa. Całe szczęście nastolatek poniósł konsekwencje swoich czynów i został skazany na 2 lata w poprawczaku. 

– Było to dla nas trudne i doprowadziło do wielu kłótni, ale postąpiłbym tak samo, ponieważ był to mój moralny obowiązek – zdradził w rozmowie z Daily Mirror ojciec gwałciciela. 

W Polsce gwałt podlega karze do 12 lat pozbawienia wolności, lecz zdarza się, że oprawcom ich uczynek uchodzi na sucho, a sprawa jest cały czas odraczana.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec
fot. pexels.com/pixabay

Ojciec przeczytał w telefonie syna wiadomość mrożącą krew w żyłach. 

ojciec
materiały policyjne

Natychmiast kazał udać mu się na policję.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej. Nagłe, bardzo przykre informacje
  2. Wielki wybuch w szpitalu. Wiele ofiar i rannych, uwiezieni ludzie, okropne wiadomości ze świata
  3. TVP podjęło ostateczną decyzję, znika uwielbiany serial. Aktor stacji przerwał milczenie
  4. Bolesne wyznanie Małgorzaty Rozenek. W chwili szczerości zaczęła dziękować Bogu
  5. Przygarnął malutkiego, czarnego kotka. Po 7 latach zaczęły dziać się niezwykłe rzeczy, zwierzak zupełnie się zmienił
  6. Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć

Źródło: fakt.pl

 

Poprzedni artykułUwaga: Duże zmiany w korzystaniu z banku. Dotyczą aż 12 mln Polaków
Następny artykułAwaria w jednym z największych banków, klienci odcięci od dostępu do konta
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.