Ojciec uwielbianego aktora, w imieniu całej rodziny, przekazał tragiczną wiadomość o śmierci swojego syna. Mężczyzna odszedł, mając zaledwie 38 lat. Żegnają go bliscy i gwiazdy. 
 
Gościł na ekranie i pracował przy znanych produkcjach, dopóki starczyło mu sił. Uwielbiany, amerykański aktor zmarł 3 marca. Przykrą informację potwierdził ojciec mężczyzny. W tak ciężkich chwilach wszyscy łączą się z jego rodziną w bólu. Trudno nie mieć wrażenia, że gwiazdor umarł zbyt młodo. 
 
 
Nie żyje Nicholas Tucci: ojciec aktora informuje media
 
Ojciec aktora znanego między innymi z produkcji Netflixa informuje media o śmierci swojego syna. Mężczyzna postanowił pożegnać swoje dziecko wpisem w mediach społecznościowych. 
 
 

– Wszystkim członkom społeczności filmowej, telewizyjnej i teatralnej dziękuję za prowadzenie, zachęcanie i wspieranie Nicka. Tym, którzy lubili pracę Nicka na ekranie i na scenie, dziękuję za uznanie jego talentu i docenienie jego wysiłków. Wszystkim dziękuję za dar przyjaźni dla mojego syna – napisał na swoim Facebooku w imieniu całej rodziny. Wyznał również, że – Nick postanowił zachować prywatność swojej choroby, aby mógł kontynuować swoje marzenia zawodowe i artystyczne tak długo, jak to możliwe.

Nicholas Tucci zmarł 3 marca 2020 roku  w szpitalu onkologicznym w New Haven. Aktor jak najdłużej chciał zachować w tajemnicy informacje o swojej chorobie.
  1. Mąż całymi dniami siedział w garażu. Jego żona słyszała tylko hałasy, w końcu poznała prawdę
  2. Prawda o Zenku wyszła na jaw. Gwiazda TVP wyjawiła kompromitujące fakty
  3. Majtki z kieszonką. Zastanawiałeś się po co istnieje? Odpowiedz mocno zaskakuje

Kim był Nicholas Tucci?

Nicholas Tucci był amerykańskim aktorem, który zasłynął szczególnie w produkcjach grozy. Mogliśmy oglądać go w takich filmach jak Najlepsza z wysp czy Jesteś następny, a także popularnych serialach Channel Zero, Daredevill oraz Homeland.

Aktor brał udział w przesłuchaniach i nagraniach, dopóki miał siłę. Choć mężczyzna nie ujawniał swojej choroby, niestety koniec końców nie udało mu się z nią wygrać. Wzruszający wpis, który opublikował jego ojciec, poruszył fanów oraz zawodowych przyjaciół Nicholasa Tucci. 

Mężczyznę pożeganała na swoim Twitterze również Barbara Crampton, aktorka i przyjaciółka Nicholasa Tucci.

– Spoczywaj w pokoju, drogi przyjacielu Nicholasie Tucci. Miałam szczęście pracować z nim na planie dwóch produkcji. Odszedł zbyt wcześnie, ale na zawsze pozostawił po sobie ślad w naszych sercach – napisała gwiazda

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Nicholas Tucci (@nicholastucci)

 

ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułSiwe włosy mogą być największym atutem. Nie musisz ich farbować, aby wyglądać pięknie
Następny artykułCórka Joanny Krupy już ma ustaloną dietę. W komentarzach burza
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.