Ojciec nie wahał się ani chwili, kiedy jego dziecku groziło śmiertelne niebezpieczeństwo. Mężczyzna rzucił się z siódmego piętra, nie myśląc o tym, że sam może nie przeżyć. Najważniejsze dla niego było to, aby 4-latek wyszedł cało z przerażającej sytuacji, która dotknęła rodzinę.

Niewiarygodna historia sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Ojciec bezbronnego chłopca naraził własne życie, aby ratować ukochane dziecko. W jego odwagę trudno uwierzyć, ale dla rodziców chcących chronić swoje pociechy niemożliwe po prostu nie istnieje.

Cała rodzina mogła zginąć

Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się w Rosji, kiedy rodzina Michaiła Ambrosimowa obudziła się z powodu dymu. Mężczyzna wstał jako pierwszy i kazał wybiec najbliższym z mieszkania. Jego żona zrobiła to natychmiast, a on sam ruszył do pokoju 4-letniego synka.

Okazało się, że przestraszony chłopiec schował się pod łóżkiem. Kiedy ojciec go znalazł, z mieszkania nie dało się wyjść. Ogień rozprzestrzeniał się w zastraszającym tempie i dotarł już do drzwi państwa Ambrosimow. Tata wiedział, że jeśli nie zrobi czegoś natychmiast, on i jego syn zginą w płomieniach.

Ojciec skoczył z okna, aby ratować syna

Michaił Ambrosimow na co dzień był lekarzem i ratował życie zupełnie obcych osób. Tym razem, w dramatycznych okolicznościach, musiał ocalić swojego jedynego syna. Bez chwili namysły ruszył w stronę okna. 

Rodzina mieszkała na siódmym piętrze, ale dla zrozpaczonego ojca skok był jedynym rozwiązaniem. Rzucił się, trzymając w objęciach syna. Dla chłopca upadek skończył się złamanym obojczykiem, ale jego tata nie miał tyle szczęścia. Doznał złamania miednicy, pęknięcia pęcherza i urazu dłoni. Po długiej walce lekarze uratowali jego życie. Dla swoich bliskich już zawsze będzie bohaterem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

OJCIEC
fot. facebook.com @Помощь-Михаилу-Абросимову-и-его-Семье

Ojciec rzucił się z okna, aby ratować syna.

OJCIEC
fot. facebook.com @Помощь-Михаилу-Абросимову-и-его-Семье

Mieszkanie doszczętnie spłonęło.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. „Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji”
  2. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  3. Najbardziej hojne znaki zodiaku. Bez wahania oddadzą innym wszystko, co mają
  4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  5. Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułRadosław opowiedział o początkach związku z Małgorzatą: „Wskakiwała na tylne siedzenie, przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażu”
Następny artykułOwczarek niemiecki czuwał przy łóżku chorego chłopca. Ich wspólne zdjęcie podbiło miliony serc
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.