W niedzielę 21 listopada br. jedna z pasażerek PKP dokonała przerażającego odkrycia. Okazało się, że pod siedzeniami w przedziale pociągu, którym podróżowała, znajdowało się mnóstwo owadów. O całym zdarzeniu opowiedziała Gazecie Wyborczej. 

Jak widać, warunki w PKP wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Przekonała się o tym boleśnie jedna z pasażerek, która podróżowała razem ze swoim chłopakiem z Poznania do Gdańska. 

Pluskwy w PKP? Pasażerka: Było ich mnóstwo

Pociąg relacji Poznań-Gdańsk wyruszył w minioną niedzielę 21 listopada przed godziną 17. Jedna z pasażerek z pewnością nie zapamięta dobrze tamtej trasy. Okazało się, że pod siedzeniami, które znajdowały się w jej przedziale, zgromadziło się mnóstwo owadów. 

– W trakcie podróży na siedzenia zaczęły wychodzić małe, owalne, czerwono-brązowe owady. Jak się potem okazało znajdowały się one dosłownie w każdym łączeniu między fotelami, a także w szczelinach między zagłówkami czy podłokietnikami. Było ich mnóstwo w postaci jaj jak i dorosłych owadów. Dwukrotnie takie owady chodziły również po moim ciele. Jak się niestety okazało- były to PLUSKWY – pisze wstrząśnięta pasażerka na swoim Facebooku. 

Jak wyznała dziewczyna w rozmowie z Gazetą Wyborczą, resztę podróży spędziła z chłopakiem na korytarzu. Niemniej zdziwiła ją także postawa pani konduktor, kiedy zwróciła się do niej o pomoc. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Po pewnym czasie przyszła do naszego przedziału i potwierdziła, że to te owady. Na koniec dodała, że radzi nam porządnie się otrzepać przed wejściem do domu – przyznała pasażerka. 

W rozmowie z gazetą dziewczyna wyznała, że jej chłopak najbardziej ucierpiał po feralnej podróży. Ma pogryzioną nogę, plecy i brzuch. 

Piszę ten post, by nie tylko zwrócić uwagę na problem, ale także, by ostrzec przyszłych podróżnych. Jak wiadomo pozbycie się z domu pluskiew jest ogromnym kłopotem. My po części mieliśmy szczęście, że sami je zauważyliśmy […] Sprawa została zgłoszona do PKP, jak i również do sanepidu […] – kwituje pasażerka. 

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
  2.  Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
  3.  Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci 

Źródło: o2.pl, Facebook.com