Pieniądze, jakie zarabia ta 24-latka, wprawiają w niedowierzanie. Ma niezwykłą pracę, która dla wielu osób jest dość kontrowersyjnym zajęciem. Przedsiębiorcza kobieta za swoje usługi zgarnia aż 200 tysięcy złotych rocznie. Nic dziwnego, że zainteresowały się nią media z całego świata.

24-latka z Filadelfii znalazła sobie niezwykle dochodowe zajęcie. Zarabia ogromne pieniądze na czymś, co daje jej mnóstwo radości i zapewnia stały kontakt z różnymi osobami. Cecelia Baez na początku nie była pewna, czy praca wyjdzie jej na dobre, ale dziś nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

24-latka zarabia wielkie pieniądze

Takich osób jak Cecelia jest zaledwie kilkaset w całych Stanach Zjednoczonych. Młoda kobieta zajmuje się… przytulaniem nieznajomych. Jedna godzina spędzona w jej towarzystwie to wydatek około 300 złotych. Na początku 24-latka miała pewne obawy, ale szybko przekonała się, że dzięki swojej pracy pomaga wielu osobom.

pieniądze
instagram.com/ceceliaailecec

Cecelia zaczęła współpracę z firmą specjalizującą się w tego typu usługach w 2016 roku. Od tamtej pory ma masę klientów, którzy chętnie płacą jej za wspólnie spędzony czas. Dziś jest certyfikowaną przytulaczką, a podczas spotkań nie skupia się tylko na przytulaniu. Stara się, aby każda odwiedzająca ją osoba mogła się wygadać i dowiedzieć czegoś o sobie.

Przytulanie za pieniądze

Cecelia na przytulaniu swoich klientów spędza zaledwie kilkanaście godzin w tygodniu. Oprócz tego jest też barmanką i dzieli swój czas poza te dwie prace. Jak reaguje jej rodzina? Rodzina kobiety nie widzi nic złego w jej dodatkowym zajęciu. Bliscy 24-latki zawsze uważali ją za otwartą osobę i nie są zdziwieni, że w ten sposób pomaga innym.

pieniądze
instagram.com/ceceliaailecec

Cecelia podkreśla, że przyjmuje pieniądze nie tylko za przytulanie. Jej klienci bardzo często potrzebują rozmów i porad. 24-latka mówi im, jak powinni podrywać, gdzie chodzić na randki, a także doradza im w sprawie hobby. Swoją pracę uważa za rodzaj terapii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Nie żyje mistrzyni paraolimpijska. Miała zaledwie 40 lat, zdecydowała się na eutanazję
  3. Córka Agustina Egurroli ma już 11 lat! Gwiazdor opublikował ich wspólne zdjęcie
  4. Agnieszka Woźniak-Starak wyjeżdża z kraju? Została przyłapana w urzędzie, wyrabiała paszport
  5. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  6. Zostawił 5-miesięczne bliźniaczki z opiekunką, wszystko nagrywała ukryta kamera. Gdy zobaczył, co zrobiła kobieta, natychmiast wezwał policję
Poprzedni artykuł„Narzeczony bije mnie regularnie. Za tydzień ślub, boje się go odwołać. Nikt nie wie co się dzieje”
Następny artykułMakijaż dla rudych. Paleta barw, która pięknie podkreśli twoją urodę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.