Praca marzeń każdego wielbiciela kotów czeka na niego. Na greckiej wyspie Syros znajduje się 55 uratowanych kociaków, którymi trzeba się zaopiekować. Pracę oferuje God’s Little People Cat Rescue. 

Koty pozostają najbardziej lubianymi przez ludzi zwierzętami. Nic nie zapowiada zmiany w tej kwestii. Są one królami ludzkich serc, może dlatego, że łatwo się z nimi identyfikować w dzisiejszych czasach? Bardzo możliwe.

Co trzeba robić jako opiekun kotów?

Przede wszystkim trzeba kochać koty! A także być zdecydowanym na długoterminowe opuszczenie kraju. To jeszcze nie wszystko. Praca jest co najmniej sześciomiesięczna. Ważna jest dyspozycyjność od 1 listopada tego roku, bo właśnie wtedy ma rozpocząć się praca. Jesteście zaintrygowani? Będziecie jeszcze bardziej. Fundacja oferuje również bezpłatne lokum na czas pobytu w Grecji. Koty znajdują się w ogrodzie założycielki fundacji.

Wyspa Syros znajduje się w archipelagu Cyklady i jest bardzo dobrze skomunikowana z Atenami. Położona jest nad Morzem Egejskim. Żyć nie umierać.

Jeśli jesteście zainteresowani taką pracą, aplikujcie! Oto adres mailowy, na który możecie wysyłać CV:

joanbowell@yahoo.com

Powodzenia!

Dajcie też w komentarzach znać, czy jesteście fanami kociaków, a może wolicie psy? Chcielibyście, abyśmy więcej tekstów poświęcali słodkim futrzakom? Piszcie.

Praca marzeń – ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot
Fot. unsplash.com @reo
Kot
Fot. unsplash.com @yerlinmatu
kot
Fot. unsplash.com @ejleusink

ZOBACZ TEŻ

  1. Polacy starzeją się najszybciej w Europie. Dlaczego?
  2. Słowa Kory poruszają: „Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”
  3. Masz erotyczne sny? Znamy ich znaczenie

źródło: cosmopolitan..pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.