W dzisiejszym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” miała miejsce zaskakująca scena. Robert El Gendy i Ida Nowakowska mieli okazję porozmawiać z ekspertem od świata mody. Nagle gospodarz przypomniał o nieprzyjemnym telefonie, jaki dostał kiedyś od gościa.

W programie „Pytanie na śniadanie” niejednokrotnie dochodziło do wpadek. Ostatnio przytaczaliśmy nieostrożne słowa Aleksandra Sikory, czy nagłe załamanie pogody podczas nagrań w plenerze. Jednak o ile dzisiejszą sytuację trudno nazwać wpadką, to Robert El Gendy z pewnością zapamięta ją na długo.

Dziennikarz prowadził wtorkowe wydanie wraz z Idą Nowakowską. W pewnym momencie na planie powitali m.in. Jarosława Szado, reżysera pokazów stylistę i prezentera Polsat Cafe. Entuzjaści mody mogli w tym momencie nadstawić uszu, ponieważ na tapet zostały wzięte najpopularniejsze postacie polskiego i zagranicznego show-biznesu, znane z nieprzeciętnych stylizacji.

Prowadzący „Pytanie na śniadanie” o nieprzyjemnym telefonie

W „Pytanie na śniadanie” mogliśmy posłuchać o najlepszych stylizacjach wśród gwiazd światowego show-biznesu. Wspomniano o słynnych parach, które znane są z tego, że zawsze doskonale prezentują się na czerwonym dywanie. Pojawiły się znane nazwiska, m.in. Justin i Hailey Bieber, Jennifer Lopez i Ben Affleck, a z naszego podwórka — Lewandowscy.

Jarek Shado podkreślił także, że to, co widzimy przed ekranami i co pokazują obiektywy jest wynikiem pracy stylistów, nie tylko zaś prywatnego gustu gwiazd. Wtedy, nieoczekiwanie głos zabrał Robert El Gendy i przywołał zaskakujące wspomnienie.

Okazało się, że prezenter otrzymał kiedyś dość nieprzyjemny telefon od gościa. Stylista miał „ochrzanić go” za zły wygląd. Choć rozmówca nie skomentował tego incydentu, po jego reakcji było widać, że pamięta całe zajście.

Zastanawiamy się, która stylizacja gospodarza „Pytania na śniadanie” tak mocno rozdrażniła modowego eksperta oraz jak Robert przyjął krytykę. Wydaje się, że prezenter na co dzień łączy casual z klasyką w postaci marynarki i koszuli, jednak doświadczone oko z pewnością mogło wyłapać modowe „przestępstwa”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła
  2. Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak
  3. Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Fala negatywnych komentarzy po finale ostatniego odcinka

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl