Program „Rolnicy. Podlasie” stacji Fokus TV staje się coraz bardziej popularny. Jednym z bohaterów serialu jest Gienek z Plutycz. Mężczyzna cierpi na poważne problemy z nogą, o czym widzowie przekonają się w najbliższym odcinku.

Gienek ostatnio bardzo podpadł widzom, rzucając seksistowski komentarz, w którym porównał kobiety do krów (więcej TUTAJ). Czy w kolejnych odcinkach się zrehabilituje?

Widzowie będą musieli przekonać się o tym sami, ale pewne jest, że w życiu podlaskiego rolnika nie zabraknie przykrych wrażeń. 17 października zostanie wyemitowany 32. odcinek serii, w którym przypomną się problemy z nogą Gienka.

Gienek z Plutycz znowu ma problem z opuchniętą nogą

W 32 odcinku „Rolników. Podlasie” przekonamy się, jak wre praca w oborze. Andrzej i Gienek skończą montaż oświetlenia i poideł dla krów.

Pierwszy z mężczyzn będzie wątpił, czy zwierzęta opanuję obsługę nowych urządzeń — okaże się jednak, że krowy szybko nauczą się, jak korzystać z poidła. Pojawią się jednak inne, dużo poważniejsze problemy.

W zwiastunie odcinka możemy zobaczyć, że Gienek znów ma problemy ze spuchniętą nogą. Rolnik z Podlasia po raz kolejny trafi do lekarza.

Co dolega Gienkowi z Plutycz?

Rolnik nie tak dawno był w szpitalu w związku z problemami z nogą. W lipcu został nawet przewieziony na SOR, a zdjęcia do serialu musiały zostać wstrzymane (więcej TUTAJ).

W szpitalu dostał wtedy zastrzyk i leki, które miały mu pomóc. Wszystko jednak wskazuje na to, że problem wciąż istnieje i utrudnia mężczyźnie funkcjonowanie.

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Komunikat Adama Niedzielskiego. Powiedział, co czeka nas w listopadzie i grudniu
    2. Przykry komunikat policji przed „Wszystkich Świętych” ws. cmentarzy
    3. Jak rozpoznać, że zbliża się śmierć? Organizm umierającego wysyła sygnały