Ranczo to polski komediowo-obyczajowy serial. Serial był emitowany w TVP1, a jego reżyserem jest Wojciech Adamczyk. Przygody zabawnych bohaterów z Wilkowyi, mogliśmy śledzić od 5 marca 2006 roku, do listopada 2016 roku. Serial cieszący się olbrzymią popularnością, stał się prawdziwym hitem TVP! Polacy pokochali przygody głównych bohaterów serialu – Lucy, Kusego, wójta, ks. Piotra Kozioła, oraz pozostałych, lokalnych, barwnych postaci – Solejuka, Hadziuka, Pietrka i Jana Japyczy.

Kto tęskni za przygodami prosto z serialowego dworku i charakterystycznej ławeczki, pod jedynym we wsi sklepem, należącym do żony inżyniera – Krystyny Więcławskiej? A może ktoś nadal ogląda? Przypominamy, że aktualnie powtórki serialu możemy oglądać na TVP Seriale i TVP1!

ranczo
fot. kadr z serialu „Ranczo”
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.