Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozwodu jednak nie będzie? Lata temu z ust Kasi Cichopek padły słowa, które dają nadzieję
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.03.2022 17:51

Rozwodu jednak nie będzie? Lata temu z ust Kasi Cichopek padły słowa, które dają nadzieję

Kasia Cichopek
Instagram/katarzynacichopek

Czy Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdecydują się na rozwód? Para wczoraj ogłosiła rozstanie po 17 latach związku. Z doniesień prasowych wynika, że już w przeszłości przechodzili kryzysy – wtedy aktorka wypowiedziała znamienne słowa.

Cichopek i Hakiel poznali się na planie programu „Taniec z gwiazdami” w 2005 roku. Trzy lata później wzięli ślub, doczekali się też dwójki dzieci: Adama i Heleny. Czy jest nadzieja, że będą walczyć o związek?

Czy Kasia Cichopek i Marcin Hakiel się rozwiodą?

Informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, jaka pojawiła się wczoraj w ich mediach społecznościowych, zelektryzowała opinię publiczną. Na temat rozpadu ich relacji wypowiedziała się nawet Ilona Łepkowska (więcej TUTAJ).

W 2011 roku Cichopek i Hakiel zajęli trzecie miejsce w kategorii „Najbardziej rozpoznawalna para polskiego show-biznesu” w rankingu ARC Rynek i Opinii Celebrity Monitor. W kolejnych latach ich popularność nie słabła.

Z wywiadów, które udzielali w przeszłości, wynika, że ich związek nie był usłany różami – aktorka i tancerz przechodzili już kryzysy, między innymi w związku ze sprzedażą ich willi w Warszawie (więcej TUTAJ).

Warto dodać, że parę łączy nie tylko przysięga małżeńska i dzieci, ale też wspólny biznes – założyli Akademię Tańca w Warszawie. Kiedy w przeszłości w relacji Cichopek i Hakiela pojawiły się problemy, aktorka wyznała:

Mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć – powiedziała Cichopek w rozmowie z portalem „Fakt”.

Czy to oznacza, że jest jeszcze nadzieja, że i ten kryzys uda się im przezwyciężyć? Jeszcze niedawno para wyglądała na szczerze zakochaną, na wakacjach w górach czy egzotycznych Malediwach.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
  2. Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
  3. Media podają niepokojące wieści z rodzinnego domu Edyty Górniak. Szczere słowa ciotki gwiazdy

Źródło: Fakt, Pomponik