Służba zdrowia, jak napisał w swoim ostatnim publicznym wpisie wybitny polski artysta, nie przybyła z pomocą. Media właśnie przekazy tragiczne wieści o śmierci niezwykłego mężczyzny. Polacy zalali się łzami. – Wielki smutek. Wielka strata – żegnają go zrozpaczeni fani pod jego porażającymi, ostatnimi słowami.

Nie żyje wybitny polski artysta. Utalentowany mężczyzna przed swoją śmiercią zamieścił w mediach społecznościowych ostatni wpis. Jak wynika z jego treści, mężczyzna błagał po pomoc, jednak służba zdrowia miała na to nie zareagować. 

Nie żyje Mirosław Gontarski

Media przekazały tragiczne wieści. Nie żyje Mirosław Gontarski. Informacje o śmierci wybitnego artysty potwierdził Związek Literatów Polskich. Tuż przed śmiercią, na profilu Mirosława Gontarskiego na Facebooku pojawiły się niewyobrażalne słowa. Wynika z nich, że wrocławski poeta prosił służbę zdrowia o pomoc.

– Jestem chory. Nikt mi nie chce pomoc. Pogotowie nie. Przychodnie nie. Załamałem się czytamy w ostatnim wpisie mężczyzny, w którym jak podawał, służba zdrowia miała nie reagować na jego stan.

Niestety, stało się najgorsze. W komentarzach pod postem rozżaleni, pełni smutku fani i bliscy, żegnają uwielbianego artystę przejmującymi słowami. 

– Bardzo smutna wiadomość. Wyrazy współczucia dla bliskich czytamy – Nieodżałowana starta – komentują pozostali. Co działo się z Mirosławem Gontarskim?
Zawiniła służba zdrowia?

Z informacji, jakie pozyskał serwis WP Wiadomości, wynika, że Mirosław Gontarski w końcu miał trafić do szpitala. Artysta nie miał koronawirusa. Wrocławski poeta zmarł w wieku 60 lat. Jego śmierć to niebywała starta dla polskiej sceny artystycznej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

Jestem chory. Nikt mi nie chce pomoc. Pogotowie nie. Przychodnie nie. Załamałem się

Opublikowany przez Mirosława Jerzego Gontarskiego Poniedziałek, 12 października 2020

Nie żyje Mirosław Gontarski. Przed śmiercią artysta opublikował w mediach społecznościowych ostatni wpis. Fani są zdruzgotani.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 2-latka straciła rękę przez dzikie zwierzę babci. Szczegóły przyprawiają o mdłości
  2. Zatrważające sceny w Zakopanem. Służby musiały szybko reagować. Mieszkańcy i turyści mogli bać się o swoje życie
  3. Ministerstwo Zdrowia wyda dziś komunikat do wszystkich Polaków. Szykują się ogromne zmiany w obostrzeniach
  4. Prezydent Andrzej Duda apeluje do wszystkich Polaków. Powiedział, co stanie się w najbliższych dniach
  5. Od 21 godzina policyjna, Zamknięte bary, kina i restauracje u sąsiadów Polski
  6. Od dzisiaj w Lidlu jeden z ulubionych produktów Polaków za darmo. Warto zdążyć przed weekendem

źródło: ksiazki.wp.pl

Poprzedni artykułLekarze biją na alarm. Apel ministerstwa zdrowia do wszystkich kobiet między 50, a 69 rokiem życia
Następny artykułRenata: „Mój mąż zarabia krocie, mamy 2 córeczki i 500 plus. Nie będę pracować, bo mi się to nie opłaca”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.