Soda oczyszczona na skórę twarzy? Okazuje się, że to doskonały i tani sposób na piękną, gładką cerę. Nieinwazyjna metoda odmładzająca daje wspaniałe efekty dzięki naturalnym składnikom. Piorunujące efekty są widoczne już po miesiącu stosowania.

Soda oczyszczona to produkt o szerokim zastosowaniu, a do tego jest tani i łatwo dostępny. Można ją znaleźć w niemal każdym domu i nie ma w tym nic dziwnego. Jej właściwości dają rewelacyjne rezultaty nie tylko w kuchni. Wystarczy ją połączyć z tylko jednym składnikiem.

Soda oczyszczona: właściwości

Panie, które zmagają się z zaskórnikami, na pewno słyszały o maseczce na strefę T, która doskonale radzi sobie z niechcianymi ciemnymi kropeczkami. Nie jest to jedyne zastosowanie tego skutecznego środka. W połączeniu z innym składnikiem potrafi zdziałać cuda.

Soda oczyszczona świetnie oczyszcza, hamuje rozwój bakterii i odświeża. Istnieje jeden bardzo prosty, skuteczny sposób na jej wykorzystanie, dzięki któremu nasza cera będzie gładka i promienna.

Soda oczyszczona: maseczka

Przepis na maseczkę z sody oczyszczonej jest łatwy w wykonaniu i nie wymaga specjalnych umiejętności. Należy przygotować jedynie miseczkę lub pojemniczek po kremie, łyżkę i dodatkowy, bogaty we właściwości pielęgnacyjne składnik, jakim jest olej kokosowy.

Jak zrobić maseczkę z sody oczyszczonej? Aby zrobić maseczkę z sody oczyszczonej, w pierwszej należy delikatnie podgrzać olej kokosowy, aby stał się płynny. Następnie olej należy wymieszać z sodą oczyszczoną w proporcji jeden do jednego, na przykład na pół szklanki oleju pół szklanki sody. Tak przygotowaną mieszkanką należy rozprowadzać po twarzy kolistymi ruchami nie częściej niż trzy razy w tygodniu. Można zmyć od razu lub potraktować jako 2-minutową maseczkę. Po zmyciu możemy już wykonywać dalsze kroki pielęgnacji. Efekty zauważalne są już po miesiącu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

soda oczyszczona
fot. lelum.pl

Do przygotowania maseczki o niewiarygodnym działaniu potrzebne są tylko dwa składniki: soda oczyszczona i olej kokosowy.

soda oczyszczona
fot. Branislav Belko, unsplash.com

Spektakularne efekty widoczne są już po miesiącu. Skóra jest gładka i promienna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Nowy Misiewicz? Gliński zatrudnił asystenta, którego CV zwali was z nóg
  3. Kiedy jemy mandarynki wszyscy popełniamy wielki błąd. Chodzi o skórkę
  4. Po 6 latach zdjęła akrylowe paznokcie. Pokazała jak wygląda jej naturalna płytka, można się zdziwić
  5. Wybrano najpiękniejszą kobietę świata. Poznajcie Miss Universe 2019
Poprzedni artykułDostała zaproszenie na ślub od byłego. Okazało się, że chciał ją jedynie upokorzyć w najgorszy możliwy sposób
Następny artykuł5 osób, które naprawdę żyły z niewiarygodnymi chorobami. Zdjęcie nr 3 mrozi krew w żyłach
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.