Superfood 2019! Co zostało ogłoszone najnowszym hitem żywieniowym Instagrama? To z jednej strony zaskakujący, ale z drugiej wyjątkowo zasłużony werdykt! Starożytny napój z Indii podbija serca Instagramowiczek na całym świecie — nie tylko pysznie smakuje, ale też pięknie się prezentuje i wpływa pozytywnie na zdrowie!

Superfood 2019 to niesamowity specyfik! Czym w ogóle jest Superfoods? Superfoods, czyli superżywność to te produkty i pokarmy, które cechują się wysoką wartością odżywczą. Termin ten bliski jest wszystkim osobom zainteresowanym zdrowym odżywianiem. Do produktów Superfoods, mających zbawienny wpływ na nasz organizm zaliczane są: komosa ryżowa, zielony jęczmień, nasiona goji, acai, jarmuż, czosnek, jagody oraz cebula. Do tego grona dołącza kolejna pozycja — Superfood 2019, czyli napój księżycowy! 

Superfood 2019!

Skąd pochodzi Moon Milk — specyfik o tak tajemniczej nazwie? Otóż napój księżycowy wywodzi się ze starożytnych Indii a dokładniej ze środowisk medycznych tradycji Ajurwedyjskiej. Ma on niezwykle pozytywny wpływ na nasz organizm, ponieważ działa odstresowująco, relaksująco, a dodatkowo obniża poziom cukru! Moon Milk podawany był przy problemach ze snem jako nektar harmonizujący ludzką duszę.

Co jeszcze wiemy o Moon Milk? Receptura księżycowego napoju oparta jest na naturalnych składnikach. Gdzie możemy kupić Moon Milk? Superfood 2019 stał się łatwo dostępny za sprawą firmy Nutra Cosmetics, która do swojej oferty dołączyła Lunar Latte — mieszankę, z której szybko otrzymamy ten magiczny napój.

Superfood 2019 możesz przyrządzić też samodzielnie w domu! Jak to zrobić? Bazą tego fantastycznego, a dodatkowo zdrowego napoju jest mleko roślinne — kokosowe lub migdałowe, miód oraz bogata mieszanka przypraw.

Jakich przypraw używamy do Moon Milk? Lista jest długa, ale warto się w nie zaopatrzyć, bo są to niezwykle zdrowe i aromatyczne zioła: kardamon, cynamon, imbir, gałka muszkatołowa, czarny pieprz, indyjski żeń szeń, a także olejek kokosowy. Gdy już dodamy przyprawy do podgrzanego mleka, pozostaje jedynie osłodzić nasz napój miodem. Moon Milk jest gotowy!

Jak dodać koloru do naszego Moon Milk?

Możesz nadać swojemu księżycowemu napojowi bajeczne kolory, korzystając z dobrodziejstw natury, czyli organicznych barwników. Używając buraka, osiągniesz kolor wpadający w czerwień, matcha z kolei sprawi, że twój napar nabierze zielonego odcienia, a kurkuma przyprawi cię o słoneczno-żółty zawrót głowy.

Zachęcamy was do wypróbowania tej magicznej receptury i podzielenia się z nami wrażeniami zarówno smakowymi, jak i wizualnymi. Instagram bowiem oszalał na tym punkcie i znajdziecie tam mnóstwo foto — inspiracji! Pokażcie nam jak wy przyrządzacie Superfood 2019!

SUPERFOOD 2019! ZOBACZ ZDJĘCIA:

Superfood 2019
Fot. instagram.com @nutraorganics

Moon Milk to prawdziwy hit Instagrama!