Szansa na sukces to jeden z bardziej popularnych programów typu talent show. Wielu uczestnikom występ w odcinku otworzył drzwi do kariery. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli wspomnianego formatu- Szansa na sukces powraca! 

Niestety, Wojciech Mann, który przez lata pełnił funkcję prowadzącego, tym razem nie pojawi się w tej roli. Trwają castingi, które wyłonią jego następcę. Kogo możemy spodziewać się w roli nowego prezentera? 

Jakie gwiazdy wystąpiły w Szansie na sukces?

Program Elżbiety Skrętkowskiej emitowany był od 1993 do 2012 roku, w każdą niedzielę, o godzinie 15. 

Wiele gwiazd rozpoczęło swoją karierę właśnie za pośrednictwem Szansy na sukces. Wśród artystów, którzy zdobyli ogólnopolską popularność znaleźli się: Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Kasia Stankiewicz, Kasia Cerekwicka, Dominika Gawenda, Tomasz Makowiecki, Natalia Szroeder, Anna Wyszkoni i wielu, wielu innych…

Kiedy Szansa na sukces powróci na ekrany?

Premiera programu planowana jest na marzec lub kwiecień tego roku. Jak donoszą Wirtualne Media, w czterech miastach ruszyły castingi na stanowisko nowego prowadzącego. Na obecną chwilę informacja ta jest jednak owiana tajemnicą.

Szansa na sukces zniknęła z ekranów telewizorów w 2012 roku. Wielu widzów z pewnością nie może doczekać się nowej odsłony programu.

Szansa na sukces powraca na ekrany! Zobacz zdjęcia: 

Szansa na sukces
Kadr z programu „Szansa na sukces”

Program „Szansa na sukces” był emitowany na programie TVP2 od 1993 do 2012 roku.