TVP wstrzymało nagrania do ukochanego przez widzów „Dance Dance Dance”. Jak donoszą informatorzy Pudelka, winnym jest koronawirus. U kilku osób z ekipy stwierdzono dodatni wynik testu. Jak potoczą się dalej losy serii?

Trzeci sezon już wcześniej budził wiele kontrowersji. Czy okaże się, że w całości przesunie się na późniejszy termin lub w ogóle nie powstanie?

TVP ma problemy. Musiało przerwać produkcję „Dance Dance Dance” 

„Dance Dance Dance” ostatnimi czasy wzbudza wiele emocji. W trzeciej odsłonie serii zmieni się prawie całą obsada jurorska – obok Idy Nowakowskiej zasiądą teraz Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. 

Obsada taneczna też zapowiadała się bardzo ciekawie – pląsać po parkiecie mieli m.in. Roksana Węgiel, Damian Kordas czy znani z „Rolnik szuka żony” Paweł i Marta. 

Niestety, prawdopodobnie na swoje występy będą musieli trochę poczekać. TVP musiało wstrzymać produkcję programu. Powodem był koronawirus. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak przekazuje Pudelek, w obsadzie pojawiły się pozytywne wyniki testu na COVID-19. To oznacza, że żeby nie narażać reszty ekipy, prace nad „Dance Dance Dance” musiały zostać przerwane. 

Na rezultaty swoich testów wciąż czekają Ida Nowakowska, która jest w tej chwili w ciąży (i w wywiadzie dla Pomponika ujawniła płeć dziecka), oraz Agustin Egurolla – słynny choreograf w wywiadzie dla przeAmbitniPL odpowiedział na ostre słowa Kingi Rusin w związku z jego pracą w TVP. 

Jak zareagowała ekipa programu?

Koronawirus oznacza jednak dla wielu osób więcej kłopotów. Jeśli ktokolwiek z nich mógł mieć styczność z zarażonymi osobami, będzie musiał trafić na kwarantannę

– W produkcji zapanował popłoch, bo teraz wszystkich czeka co najmniej 10 dni przerwy. U części uczestników i tancerzy badania potwierdziły zakażenie koronawirusem, niektórzy – na przykład Ida i Agustin –  jeszcze czekają na wyniki. Produkcja stara się utrzymać wszystko w tajemnicy – zdradził jeden z pracowników w rozmowie z Pudelkiem. 

Problemem dla wielu pracowników jest też fakt, że w przy tworzeniu podobnych programów wiele z nich jest na kontraktach, te zaś nie przewidują urlopów ani chorobowego. Jak TVP rozwiąże sprawę?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pudelek.pl]