Marta Manowska świetnie sprawdza się w roli prowadzącej „Sanatorium Miłości”. Ostatnio przeprowadziła bardzo intymną rozmowę z jedną z uczestniczek. Nie brakowało wzruszeń, również tych spowodowanych przez wielką radość. Natalia zdradziła, że jej rodzina wkrótce się powiększy.

Prezenterka dowiedziała się bowiem od Natalii, że ta czeka na wnuczka, który – jak można wywnioskować z rozmowy – wkróce pojawi się na świecie.

„Sanatorium Miłości”: Czego dowiedziała się Marta Manowska?

W pewnym momencie tej poważnej rozmowy Marta Manowska zapytała się swojej rozmówczyni, z czego ta jest najbardziej zadowolona w życiu. Wcześniej spotkało ją bowiem wiele problemów, ale z pewnością są kwestie, z których naprawdę się cieszy. Natalia bez wahania odpowiedziała, że taką radością są dla niej dzieci. Po chwili dodała także, że tak samo cieszy się z wnuków. Przy tym zaznaczyła, że spodziewa się kolejnej z nich.

Po oczach Natalii było widać, jak wielkim szczęściem jest dla niej rozrastająca się rodzina. Po chwili żartobliwie dodała też, że ma ogromną nadzieję, że jej wnuczka oczywiście wda się w babcię i będzie do niej podobna. Natalia już wcześniej w rozmowie wspominała, że jest świadoma swojej urody, choć nie zawsze tak było. Na koniec, gdy prowadząca zapytała się, czego jej życzyć, uczestniczka odpowiedziała, że jedynie zdrowia i miłości.

Niewykluczone, że to drugie życzenie już niedługo się spełni, bo dotychczasowe odcinki wskazują na to, że Natalią bardzo zainteresowany jest Piotr – już od samego początku wykazywał zainteresowanie uczestniczką.

Warto podkreślić, że w tej edycji „Sanatorium Miłości” pojawili się naprawdę interesujący uczestnicy. Już wcześniej Marta Manowska wspominała, że są nie tylko bardzo rozmowni i inteligentni, ale również muzykalni, przez co nie sposób się z nimi nudzić.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl