Saga, którą stworzył Andrzej Sapkowski, jest bardzo doceniana na świecie. Gra opowiadająca o przygodach Geralta odniosła globalny sukces, a Netflix rozpoczął pracę nad serialem. Jednak zanim będziemy mogli obejrzeć produkcję Platige Images na ekranach, Biały Wilk postanowił pokazać się w innej odsłonie.

Jeśli wśród naszych czytelników znajdują się fani fantastyki, ale też masturbacji, mogą teraz połączyć swoje zamiłowanie. Digital Playground stworzył parodię dla dorosłych ukazującą przygody łowcy potworów z Rivii. Głównym bohaterem produkcji „The Bewitcher” jest Geralt z Vulvii, nazwany „Geraltem ze Sromowa”, w którego postać wcielił się Danny D. Towarzyszą mu również Ella Hughes, Olive Glass oraz Clea Gaultier.

 P0RNO parodia „Wiedźmina”

Jak wynika z opisu fabuły produkcji, która została opublikowana przez Digital Playground, Geralt w swej wędrówce trafia do opuszczonej wioski. Tam czeka na niego wyzwanie i musi zmierzyć się ze „śliskimi” sprawami. Jedną z przygód jest kąpiel w wannie z kobietą o obfitym biuście, która nie otwiera swych ust na darmo.

Odcinki „The Bewitcher” można obejrzeć za odpowiednią opłatą na stronie Digital Playground. Dostępny jest również zwiastun bez cenzury, w którym główny bohater macha do widzów, nie tylko swoim mieczem. Towarzyszą mu również aktorki, które mają pełne ręce roboty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. M jak miłość: Paweł w cugu alkoholowym. Babcia pędzi na pomoc
  2. 27-latka waży ponad 300 kg i chce jeszcze przytyć. „Będę czuć się spełniona”
  3. Tragedia. Zrozpaczeni fani Dody załamani. Przykre informacje

Źródło: planeta.fm