W końcu się doczekaliśmy! Jeden z największych popowych wokalistów na świecie – Justin Timberlake, wypuścił nowy singiel. Artysta zapowiedział, że 2 lutego do sklepów trafi jego najnowszy album. Aż po 5 latach przerwy! Będzie nosił nazwę „Man of the Woods”. To bez wątpienia najbardziej wyczekiwana płyta 2018 roku. Posłuchajcie i obejrzyjcie nowy klip!

instagram.com/justintimberlake/

Nowa płyta

Gdy management Justina Timberlake’a ogłosił na początku 2018, że artysta w tym roku wypuści swój 5 solowy album, temperatura skoczyła do góry. Pierwszy singiel nosi nazwę „Filthy” i jest czymś zupełnie nowym. Mimo, że czuć w nim starego Justina, kawałek jest taneczny i rytmiczny, to jednak całkowicie nowe brzmienie. Bohaterem teledysku nie jest piosenkarz, a robot naśladujący jego ruchy. Usłyszeć możemy funkowe i elektroniczne brzmienia. Posłuchajcie!

https://www.youtube.com/watch?v=gA-NDZb29I4

ZOBACZ TEŻ: Najchętniej oglądane filmy na polskim YouTubie w 2017 roku

ZOBACZ NASZE PYSZNE PRZEPISY: Uwielbiasz makarony? Prawdziwie włoską pastę przygotujesz w kwadrans

Poprzedni artykułCzy chłopak Deynn żyje? Zniknął z internetu. „Daniel, co się z tobą dzieje?!”
Następny artykułNowy biznes Lewandowskiej. Co teraz planuje?
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: julia.saracen@iberion.pl