Województwo mazowieckie jako pierwsze wprowadziło zakaz palenia w kominkach. Zakaz będzie obowiązywać w tzw. dni smogowe. Ma to oczywiście na celu ograniczenie wytwarzania się trującego dla zdrowia i życia smogu, którego stężenie w ostatnich latach zdecydowanie wzrosło. Jesteś zdania, że taki zakaz to dobry pomysł?

Dni smogowe w województwie mazowieckim to takie, w których stężenie smogu przekracza 50 ug na metr sześcienny. Smog jest coraz częstszą przyczyną zatruć, które w konsekwencji mogą powodować śmierć, lub nieodwracalne zmiany w naszym zdrowiu. Uważasz, że taki zakaz powinien obowiązywać w większości województw?

Poprzedni artykułAndrzej Duda przyłapany. Wydało się, co robi w pałacu prezydenckim gdy nikt nie patrzy
Następny artykułEdzia z ”Królowych życia” przerwała milczenie po stracie dziecka. Opublikowała poruszający wpis
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.