Województwo mazowieckie jako pierwsze wprowadziło zakaz palenia w kominkach. Zakaz będzie obowiązywać w tzw. dni smogowe. Ma to oczywiście na celu ograniczenie wytwarzania się trującego dla zdrowia i życia smogu, którego stężenie w ostatnich latach zdecydowanie wzrosło. Jesteś zdania, że taki zakaz to dobry pomysł?

Dni smogowe w województwie mazowieckim to takie, w których stężenie smogu przekracza 50 ug na metr sześcienny. Smog jest coraz częstszą przyczyną zatruć, które w konsekwencji mogą powodować śmierć, lub nieodwracalne zmiany w naszym zdrowiu. Uważasz, że taki zakaz powinien obowiązywać w większości województw?

Poprzedni artykułAndrzej Duda przyłapany. Wydało się, co robi w pałacu prezydenckim gdy nikt nie patrzy
Następny artykułEdzia z ”Królowych życia” przerwała milczenie po stracie dziecka. Opublikowała poruszający wpis
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl