W warszawskiej Świątyni Opatrzności Bożej zakończyły się uroczystości związane z podwójną beatyfikacją – prymasa Polski, Stefana Wyszyńskiego, a także Róży Marii Czackiej. W Wilanowie pojawiły się nie tylko tysiące wiernych, ale również najważniejsze osoby w państwie – między innymi prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką, premier Mateusz Morawiecki, marszałkini Sejmu Elżbieta Witek czy marszałek Senatu Tomasz Grodzki. W wydarzeniu brał także udział prezes PiS – Jarosław Kaczyński.

Wzrok wielu przyciągnęła jednak szczególnie Agata Duda. Pierwsza dama, znana z klasycznego stylu, po raz kolejny postawiła na niezwykle szykowny komplet, wyróżniając się tym samym z tłumu.

Agata Duda na beatyfikacji Wyszyńskiego

Tym razem małżonka Andrzeja Dudy postawiła na dwuczęściowy kostium w ciemnym, stonowanym kolorze, właściwym tego typu wydarzeniom. Uwagę zwróciły jednak lekko prześwitujące rękawy kreacji. Do całości Kornahuser-Duda dobrała dopasowaną kolorystycznie kopertówkę, a także – właściwe sobie – wysokie szpilki. Jej uszy zdobiły zaś niewielkie, prawie niewidoczne kolczyki.

Pierwsza dama jak zwykle postawiła na klasykę, chcąc w ten sposób ani na chwilę nie wyjść z pełnionej przez siebie roli. Mimo to zwróciła uwagę ogromnej ilości zgromadzonych na miejscu osób.

Jak podoba się Wam wybór Agaty Dudy?

Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl