X Factor to niezwykle popularny, muzyczny talent show. Jak widać, program pozwala nie tylko na wybicie się początkującym wokalistom, ale również pomaga w odnalezieniu miłości. Przynajmniej tak było w przypadku jednej z jurorek i pewnego uczestnika.

Aktorzy zakochują się w sobie podczas kręcenia wspólnego filmu, a piosenkarki romansują z tancerzami poznanymi na planie teledysku. W show-biznesie związki i przyjaźnie mogą zawiązać się naprawdę w najmniej oczekiwanym momencie. Najbardziej jednak lubimy, kiedy sławy wiążą się ze zwykłymi ludźmi, takimi jak my. I tak jest właśnie w tym przypadku. Jedna z najsławniejszych piosenkarek i jurorka amerykańskiego X Factor właśnie ujawniła swój związek z uczestnikiem programu!

Miłość w X Factor

Poznali się jesienią 2019 roku. Ona była jurorką, on uczestnikiem. On z pewnością zachwycił się nią już wcześniej, ona zachwyciła się jego głosem. Przez długi czas ukrywali swój związek, teraz jednak postanowili, że powinien on ujrzeć światło dzienne. O kim mowa?

Oczywiście o byłej członkini The Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger i jej nowym partnerze Thomie Evansie! Para po raz pierwszy pokazała się wspólnie zaledwie kilka dni temu podczas rozdania Złotych Globów. Zakochani prezentują się razem pięknie i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Najwyraźniej X Factor odnajduje nie tylko utalentowanych muzyków, ale i drugie połówki!

Nicole Scherzineger: partner gwiazdy to uczestnik show

Poprzednie związki pięknej jurorki X Factor nie przetrwały. Teraz piosenkarka rozpoczyna nowy rozdział z Thomem Evansem! Kim jest partner Nicole Scherzinger? Partnerem Nicole Scherzinger jest Tom Evans. Mężczyzna jest 7 lat młodszy od wokalistki i był szkockim zawodnikiem rugby. Najwyraźniej i w tym przypadku miłość nie zna wieku. Nicole wręcz promienieje w towarzystwie mężczyzny, który dla muzyki postanowił porzucić swoją sportową karierę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

x factor
screenshot The X Factor UK, YouTube

Tom Evans wystąpił na scenie X Factor w towarzystwie dwóch kolegów, również rugby’stów.

x factor
instagram.com/nicolescherzinger

Tom Evans oraz Nicole Scherzinger podczas rozdania Złotych Globów.

x factor
screenshot The X Factor UK, YouTube

Jurorka nie kryła zachwytów podczas występu Evansa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
  4. „Zakochałam się w koleżance z pracy. Mam męża i dziecko, nie wiem, co robić”
  5. Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródło: plotek.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.