Zapalenie płuc było przyczyną śmierci wielkiej osobistości, znanej z seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Kultowy aktor odszedł niespodziewanie z tego świata, skończywszy 83 lata. Dramatyczne informacje przekazała jego żona, która wystosowała oficjalne oświadczenie na łamach The Hollywood Reporter, jak podaje portal kultura.gazeta.pl. Fani nie mogą uwierzyć w smutną wiadomość, która obiegła cały świat. 

Niestety, nie żyje John Saxon najbardziej znany z kultowych filmów takich jak: Wejście smoka czy Koszmar z ulicy Wiązów. Widzom TVP i innych stacji doskonale znany z serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas. Bezpośrednią przyczyną śmierci było zapalenie płuc. Żona aktora potwierdziła tragiczne informacje. 

Nie żyje John Saxon. Przyczyna śmierci – zapalenie płuc 

Smutne informacje obiegły cały świat. Niestety, nie żyje John Saxon. Aktor wystąpił w przeszło 200 produkcjach, a jego kariera zawodowa trwała aż 60 lat. W ciągu tego czasu miał okazję zagrać w wielu znamienitych produkcjach, jednak największą sławę przyniosły mu filmy: Wejście smoka oraz Koszmar z ulicy Wiązów. Jak podaje portal kultura.gazeta.pl, przyczyną śmierci było zapalenie płuc. 

O śmieci wielkiej legendy poinformowała jego żona na łamach The Hollywood Reporter. Z jej oficjalnego oświadczenia wynika, że Saxon zmarł 25 lipca w Murfreesboro w stanie Tennessee. 

 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj
 2. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: „Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę”
 3. TVP nawet nie zachowuje pozorów. Światło dzienne ujrzały zaskakujące fakty, które mówią wszystko

Kim był John Saxon? 

John Saxon, a właściwie Carmine Orrico był niezwykle utalentowanym aktorem, który cieszył się sławą na całym świecie. Urodził się w 5 sierpnia 1936 w Nowym Jorku. W ciągu 60 lat aktywności zawodowej zdobył wiele nagród w tym prestiżową nagrodę Złotego Globu. Aktor miał pochodzenie amerykańsko-włoskie. 

Swoje lata dzieciństwa i młodość spędził w Nowym Jorku. Aby zdobyć dodatkowe środki na drobne przyjemności, próbował swoich sił wszędzie. Zaliczył nawet epizod w modelingu i całkiem nieźle mu szło, jednak to właśnie aktorstwo było najbliższe jego sercu. Jego życie wywróciło się do góry nogami, kiedy skończył 16 lat i pojawił się w Hollywood, od tamtego momentu jego kariera zaczęła nabierać tempa. 

Wciąż ciężko uwierzyć, że nie ma go wśród nas. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie aktora. 

ZOBACZ WIDEO:

 

Nie żyje wielka legenda, przyczyną śmiercią było zapalenie płuc. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory
 2. Nie żyje prowadzący „Milionerów”. Z jego ust padały pytania z geografii. Świat nie wierzy
 3. Uwielbiany wokalista disco-polo wziął ślub z przepiękną Karoliną. Jej kreacja była bardzo odważna
 4. Jest decyzja wiceministra zdrowia. Znamy dokładny termin decyzji o powrocie uczniów do szkół
 5. Żona i kochanka natknęły się na siebie porodówce. Położna nagrała reakcję zdradzonej kobiety
 6. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie, fanki w euforii. Wszystko się potwierdziło
 7. 1400 zł świadczenia z ZUS czeka. Czas masz tylko do końca sierpnia
 8. W trakcie porodu dowiedziała się o zdradzie męża. Porażająca sytuacja nastąpiła chwilę póżniej
 9. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: „Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę”

Źródło: kultura.gazeta.pl, wikipedia.org

 

Poprzedni artykułW domu rodziny Pawła Królikowskiego stoi niezwykła pamiątka. Każdego dnia przypomina o tacie i mężu
Następny artykułRafał z ”Królowych życia” w towarzystwie znanej piosenkarki. Co z Gabrielem? ”Przesympatyczna i śliczna”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.