Młoda kobieta postanowiła zrobić sobie zdjęcie ze swoim chłopakiem na wakacjach i wysłać je później swoim rodzicom. Jednak w pośpiechu nie zauważyła, że na fotografii znajduje się jeden kompromitujący szczegół. Otóż na stoliku przy lustrze, w którym zrobili sobie selfie, stała buteleczka z… lubrykantem. 22-latka nie spodziewała się takiej „niespodzianki”. 

Chyba każdy z nas ma chociaż jedno kompromitujące zdjęcie, na którym wyszedł niekorzystnie lub pokazuje ono coś, czego wcale byśmy nie chcieli. Kiedy widzą to nasi dobrzy znajomi, możemy się z tego nieraz pośmiać. Gorzej, gdy podobna fotografia trafia do rodziców.

Zrobiła zdjęcie z chłopakiem. Później zauważyła kompromitujący szczegół

22-letnia Kelsey spędzała miły czas ze swoim chłopakiem na wakacjach. Szczęśliwymi chwilami we dwoje chciała się również podzielić ze swoimi rodzicami, dlatego wysłała im zdjęcie.

Na pierwszy rzut oka wygląda ono zupełnie normalnie. Znajduje się na nim dwoje młodych ludzi, którzy relaksują się w hotelowym pokoju.

Jednak zanim kliknęła „wyślij”, chyba do końca tego nie przemyślała. Kiedy fotografia dostała się już na telefony rodziców, młoda dziewczyna spostrzegła, co takiego się na niej znajduje.

Gdy tylko się zorientowała, uznała, że najlepiej będzie obrócić całą sytuację w niewinny żart. Upubliczniła fotkę i podpisała ją: Przepraszam tato. Już nie będę wysyłała wakacyjnych zdjęć w pośpiechu. O co chodziło?

Otóż okazało się, że na stoliku, który stał przed lustrem, pośród kosmetyków znajduje się szczególna pomarańczowa buteleczka. Był to lubrykant.

Na nieszczęście Kelsey, jej rodzice dostrzegli wstydliwy szczegół i nie omieszkali oznajmić tego parze. Dziewczyna podzieliła się również rozmową z mamą na temat wspomnianego zdjęcia.

  1. Posmaruj paznokcie pastą do zębów i zaczekaj 15 minut. Efekt przekroczy najśmielsze oczekiwania, prawdziwy hit
  2. Wstrząsająca relacja ozdrowieńca. Jest nagranie, ujawnia co wyprawia się w polskich szpitalach
  3. Już są we wszystkich sklepach Pepco. Tysiące kobiet długo czekały, teraz w końcu możemy kupić tanie zestawy świąteczne

Wstydliwe zdjęcie. Rodzice zareagowali

— Tata mówi, że zdjęcie jest urocze. Butelka lubrykantu też ładnie wygląda — napisała mama.

Dziewczyna próbowała się wywinąć ze wstydliwego zdjęcia i odpisała jej, że to krem jej chłopaka Elliota na ból stawów.

— Tata powiększył zdjęcie! — nie dawała za wygraną jej rodzicielka.

— Elliot czuje się upokorzony — odpisała jej na to 22-latka.

Na szczęście mama dziewczyny wszystko potraktowała jako żart. Widać to szczególnie po dużej ilości emotikonek roześmianej buzi, którą wysłała córce w odpowiedzi. W końcu Kelsey jest już dorosłą dziewczyną

Może ta historia nauczy ją, żeby dwa raz dokładnie spojrzeć, co takiego wysyłamy nie tylko rodzicom, lecz także innym osobom w ogóle. Czasami możemy najeść się niezłego wstydu.

Myślicie, że 22-latka zaliczyła wielką wpadkę? Być może będzie wstydziła się pokazać tacie na oczy. Na szczęście jej mama przyjęła to ze śmiechem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
fot. twitter.com/@_k3lsxo

Na pierwszy rzut oka zdjęcie wydaje się zupełnie normalne.

zdjęcie
fot. twitter.com/@_k3lsxo

Jednak później możemy dostrzec buteleczkę lubrykantu.

zdjęcie
fot. twitter.com/@_k3lsxo

Kiedy się przybliży fotografię, dokładnie widać, co na niej się znajduje.

zdjęcia
fot. twitter.com/@_k3lsxo

Dziewczyna pochwaliła się również swoimi wiadomościami z mamą. Na szczęście ta wszystko obróciła w żart.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Tragedia na drodze, golf wypadł z jezdni. Młody kierowca nie żyje
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Stylizacja Agaty Dudy zmiażdżona przez stylistkę. ”Wygląda jak uboga krewna”, pochwaliła tylko jeden szczegół
  4. Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie
  5. Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej
  6. Kamera nagrała, co robi pies w pokoju małego dziecka. Rodzicom opadły szczęki
  7. Piękna polska bokserka w skąpym bikini. Ewa Brodnicka kusi swoimi krągłościami (FOTO)

Źródła: popularne.pl, twitter.com

 

Poprzedni artykułSiwiec przekazała światu radosną nowinę. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek, gratulacje spływają z całej Polski
Następny artykułŚwierzyński jeszcze niedawno jako ekspert w TVP: „Wydobycie węgla powinno skończyć się wtedy, kiedy skończy się węgiel”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl