Tomasz Kammel to słynny polski dziennikarz i prezenter telewizyjny. Celebryta skończył w tym roku 50 lat, ale wydaje się, jakby czas się dla niego zatrzymał. Wczoraj jednak Internet obiegło zdjęcie, na którym gwiazdor jest potwornie otyły. Co się stało?

Kammel, który stał się sławny dzięki programowi „Randka w ciemno”, ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych. Prowadził tak popularne programy, jak „Kawa czy herbata?” i „Teleekspres”.

Dziennikarz jest też prowadzącym program „Pytanie na śniadanie” w TVP2. W nowym poście, jaki Kammel opublikował na swoim Instagramie, odnosi się do pewnego niezwykłego doświadczenia sprzed kilku lat. Pokazuje się też w nieznanym wcześniej wcieleniu.

Tomasz Kammel przytył 30 kilogramów?

dziennikarz
Maria Kowalewska nie żyje

Okazuje się, że sześć lat temu prezenter miał okazję założyć kostium, który dodał mu 30 kilogramów. To doświadczenie pomogło mu doświadczyć na własnej skórze, jak czują się osoby zmagające się z otyłością.

Kammel wspomina tamtą chwilę następująco:

– Było to doświadczenie tyle wyczerpujące, co uwrażliwiające. Od tamtej pory dużo lepiej rozumiem ludzi zmagających się z tym problemem.

Jednocześnie dziennikarz zapowiedział następny eksperyment. W kolejnej odsłonie programu „Pytanie na śniadanie” Kammel postanowił założyć kostium, w którym poczuje się jak osoba w wieku 80 lat.

Gwiazdor na koniec zwrócił się do swoich fanów:

– Myślę, że przed nami porządna dawka empatii i wyrozumiałości dla konsekwencji upływającego czasu. Chyba, że się mylę?

Post Tomasza Kammela robi furorę w sieci: pod zdjęciem jest już prawie 2,5 tysiąca polubień, pojawiają się też wspierające inicjatywę komentarze:

– Piękne eksperymenty, uczące w kilka godzin. Większość starszych ludzi boryka się z brakiem zrozumienia ze strony młodszego pokolenia, brawo.

A co Wy sądzicie o eksperymentach dziennikarza? Zdjęcie „otyłego Tomasza Kammela” możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: Instagram, wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zmarła Danuta Orzechowska
  2. Piosenkarz Michał W. usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet 10 lat więzienia
  3. Dobijamy do kolejnej bariery. Wiceminister zdrowia o najnowszych danych dot. zakażeń