Znaki zodiaku często bywają dla fanów astrologii wyznacznikiem tego, jak dobrze dobrany jest ich związek czy przyjaźń. Czy zastanowiliście się kiedyś nad tym, że może wasza beznadziejna relacja z kimś również jest nimi powodowana? Przedstawiamy trzy pary znaków zodiaku, które w połączeniu potrafią być okropnie toksyczne. 

Za znakiem zodiaku często idą określone cechy charakteru. Oczywiście, nie jest to żadna naukowo potwierdzona reguła, ale trzeba przyznać, że zazwyczaj wszystko zgadza nam się z horoskopem, prawda? Na tej podstawie przedstawiamy wam najgorszych wrogów. Te znaki zodiaku nigdy się nie dogadają!

Baran i Lew

Oba te znaki związane są z żywiołem ognia. W związku z tym mają niebezpiecznie podobne charaktery. Oba potrafią być dzikie i nieprzewidywalne. Ich połączenie może się wydawać trafione, na krótszą metę, ale w momencie, w którym muszą współpracować, by coś osiągnąć, te znaki zodiaki zaczynają się nienawidzić! Wadą obu jest zbyt wysokie mniemanie o sobie, w związku z czym oboje zawsze chcą dyktować warunki. Niebezpieczne połączenie. 

Waga i Ryby

Te znaki zodiaku nie są w stanie podjąć żadnej decyzji. Za każdym razem, kiedy szala przechyla się w stronę któregoś argumentu, jedno z nich zaczyna mieć wątpliwości. Już po krótkiej chwili będą sobą nawzajem sfrustrowani. Poza tym, Ryby mają tendencje do używania manipulacji emocjonalnej. Waga nie ma wystarczająco grubej skóry, by sobie z tym poradzić. Chaos, jaki razem stworzą, nie będzie widoczny na pierwszy rzut oka, ale będzie latami uprzykrzał życie wszystkim wokół. 

Strzelec i Wodnik

Strzelec jest znakiem ognia a Wodnik — znakiem wody. Nawzajem nieustannie próbują zmienić swoje charaktery. To połączenie może być niebezpiecznie toksyczne. Z nimi walka nie idzie na noże, to raczej psychologiczna partyzantka. W dodatku żadne z nich nie umie przyznać się do błędu. Latami mogliby tkwić w niebezpiecznej relacji, byleby tylko żadne nie musiałoby być tą stroną, która skapituluje pierwsza. Ich znajomi prędzej przestaną z nimi rozmawiać, niż przemówią do rozsądku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com

Baran i Lew raczej się nie dogadają, przynajmniej nie na długo. 

znaki zodiaku
unsplash.com

Waga po dłuższym czasie spędzonym z Rybami będzie się czuła, jakby traciła rozum. 

znaki zodiaku
unsplash.com

Koło połączenia Wodnika i Strzelca nikt nie chce przebywać. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Inspektorat bije na alarm: Popularny ser zakażony. Zjedzenie grozi nawet śmiercią
  2. Znaki zodiaku, które jeszcze w tym roku zmienią całe swoje życie. Nowa miłość, zmiana pracy, czy inny kraj?
  3. Znaki zodiaku, które są najbardziej intrygujące. Obok nich nie da się przejść obojętnie
  4. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

źródła: astrology.com