Znaki zodiaku często bywają dla fanów astrologii wyznacznikiem tego, jak dobrze dobrany jest ich związek czy przyjaźń. Czy zastanowiliście się kiedyś nad tym, że może wasza beznadziejna relacja z kimś również jest nimi powodowana? Przedstawiamy trzy pary znaków zodiaku, które w połączeniu potrafią być okropnie toksyczne. 

Za znakiem zodiaku często idą określone cechy charakteru. Oczywiście, nie jest to żadna naukowo potwierdzona reguła, ale trzeba przyznać, że zazwyczaj wszystko zgadza nam się z horoskopem, prawda? Na tej podstawie przedstawiamy wam najgorszych wrogów. Te znaki zodiaku nigdy się nie dogadają!

Baran i Lew

Oba te znaki związane są z żywiołem ognia. W związku z tym mają niebezpiecznie podobne charaktery. Oba potrafią być dzikie i nieprzewidywalne. Ich połączenie może się wydawać trafione, na krótszą metę, ale w momencie, w którym muszą współpracować, by coś osiągnąć, te znaki zodiaki zaczynają się nienawidzić! Wadą obu jest zbyt wysokie mniemanie o sobie, w związku z czym oboje zawsze chcą dyktować warunki. Niebezpieczne połączenie. 

Waga i Ryby

Te znaki zodiaku nie są w stanie podjąć żadnej decyzji. Za każdym razem, kiedy szala przechyla się w stronę któregoś argumentu, jedno z nich zaczyna mieć wątpliwości. Już po krótkiej chwili będą sobą nawzajem sfrustrowani. Poza tym, Ryby mają tendencje do używania manipulacji emocjonalnej. Waga nie ma wystarczająco grubej skóry, by sobie z tym poradzić. Chaos, jaki razem stworzą, nie będzie widoczny na pierwszy rzut oka, ale będzie latami uprzykrzał życie wszystkim wokół. 

Strzelec i Wodnik

Strzelec jest znakiem ognia a Wodnik — znakiem wody. Nawzajem nieustannie próbują zmienić swoje charaktery. To połączenie może być niebezpiecznie toksyczne. Z nimi walka nie idzie na noże, to raczej psychologiczna partyzantka. W dodatku żadne z nich nie umie przyznać się do błędu. Latami mogliby tkwić w niebezpiecznej relacji, byleby tylko żadne nie musiałoby być tą stroną, która skapituluje pierwsza. Ich znajomi prędzej przestaną z nimi rozmawiać, niż przemówią do rozsądku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com

Baran i Lew raczej się nie dogadają, przynajmniej nie na długo. 

znaki zodiaku
unsplash.com

Waga po dłuższym czasie spędzonym z Rybami będzie się czuła, jakby traciła rozum. 

znaki zodiaku
unsplash.com

Koło połączenia Wodnika i Strzelca nikt nie chce przebywać. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Inspektorat bije na alarm: Popularny ser zakażony. Zjedzenie grozi nawet śmiercią
  2. Znaki zodiaku, które jeszcze w tym roku zmienią całe swoje życie. Nowa miłość, zmiana pracy, czy inny kraj?
  3. Znaki zodiaku, które są najbardziej intrygujące. Obok nich nie da się przejść obojętnie
  4. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

źródła: astrology.com

Poprzedni artykułWyznanie Anny Korcz zelektryzowało polskie media. „Nie da się pokochać cudzych dzieci”
Następny artykułDoda była w sądzie dwa razy w ciągu jednego dnia. Jedna sprawa dotyczyła Haidara, a druga. Pełne zaskoczenie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego