Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku, które są ciężkie do kochania. Dlaczego?
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 07.09.2018 19:38

Znaki zodiaku, które są ciężkie do kochania. Dlaczego?

Jak się odkochać
unsplash.comKelly Sikkema

Znaki zodiaku powiedzą Ci całą prawdę o człowieku. Dzięki nim dowiesz się o wadach i zaletach danej osoby. Poznasz wszystkie jej słabości i sekrety. Jesteście ciekawe, które znaki zodiaku ciężko pokochać i dlaczego tak się dzieje? Nie będziemy Was już dłużej trzymać w niepewności.

Znaki zodiaku mogą powiedzieć wszystko o Tobie i Twoich znajomych! Jesteś gotowy dowiedzieć się całej prawdy o znakach, które nie łatwo pokochać? Może od dłuższego czasu masz wrażenie, że Twój obiekt westchnień ciągle jest niedostępny i masz wrażenie, że nie dopuszcza do siebie nikogo? Zaraz dowiesz się samej prawdy!

Które znaki zodiaku są ciężkie do kochania?

Skorpion jest zamknięty w sobie i z trudnością dopuszcza do siebie obce osoby. Bardzo ciężko obdarowuje innych zaufaniem, ale jak już w końcu to zrobi, to nie ma przed Tobą sekretów. Musisz być cierpliwy i dać Skorpionowi trochę więcej swobody. Osoby o tym znaku zodiaku nie lubią czuć się jak w klatce.

Strzelec jest narcyzem. Ciężko mu dostrzec piękno w innych osobach. Osoby o tym znaku zodiaku są również mało empatyczne. Jeśli chcesz skraść serce wodnika, musisz poświęcać mu sporo uwagi. Wtedy zyskasz w jego oczach. Nie spodziewaj się po Strzelcu wielkiej miłości. Ten znak jest niestały w uczuciach.

Bliźnięta często pokazują swoje drugie oblicze i często mają intensywne wahania nastrojów. Zastanawiasz się skąd taka nagła zmiana humoru u Twojego partnera? Teraz już wiesz! Bliźniętom ciężko zaufać, ponieważ często okazują się dwulicowe.

Lwy mają oryginalną i fascynującą osobowość. Dlatego szybko przyciągają do siebie innych. To jeden z powodów, dla których powinnaś szczególnie uważać na ten znak zodiaku. Bardzo łatwo się w nich zadurzyć, niestety osoby spod tego znaku bardzo często zdradzają i ranią inne osoby.

Byk kocha plotkować. Przy osobie spod tego znaku będziesz się bardziej czuć jak przy koleżance niż partnerze. Dlatego tak ciężko mieć Byka za partnera. Osoby spod tego znaku ciężko ufają innym. Powodem tego jest ich niska samoocena.

Jakie znaki jeszcze ciężko pokochać? Co dopisalibyście do naszej listy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Roxi Gąska ma ciemne włosy. Totalnie się zmieniła! [ZDJĘCIA]
  2. Doda poniżyła Mandarynę. Chodzi o jej talent wokalny
  3. TOP książek erotycznych. Jeżeli zaczniesz je czytać, nie zaśniesz…

źródło: ohme.pl