Lelum.pl > Samo Życie > Te znaki zodiaku najbardziej kochają… jedzenie. Jesteś wśród nich?
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 26.09.2018 19:13

Te znaki zodiaku najbardziej kochają… jedzenie. Jesteś wśród nich?

Znaki Zodiaku
unsplash Dan Gold

Znaki zodiaku, które są prawdziwymy łakomczuchami. Przy nich lepiej pilnować swojej lodówki. Sprawdź, czy twoi przyjaciele znajdują się w ich gronie. Jeżeli tak, dobrze zastanów się, zanim zaprosisz ich na obiad.

Jedzenie to coś, co nie jest obojętne żadnej zdrowej kobiecie. Pewne znaki zodiaku mają do niego jednak szczególny stosunek. Uwielbiają celebrować swój pobyt w restauracjach i domowe obiady. Jakie mają preferencję dotyczące dań na ich talerzach?

Które znaki zodiaku kochają jedzenie?

Baran – osoby spod tego znaku to urodzeni smakosze. Nie przejmują się one liczbą spożywanych kalorii, bardziej zależy im na smaku, tego, co akurat konsumują. Najczęściej decydują się na potrawy bardzo sycące. Uważają one, że życie jest zbyt krótkie, by mało jeść. Jedzenie z nimi to prawdziwa uczta. Lubują się w fast-foodach, makaronach i stekach. Cenią tłustą kuchnię.

Lew – są bardzo wybredne, ale nie zmienia to fakt, że uwielbiają konsumować rozmaite produkty. Zawsze dbają o to, aby otoczenie, w jakim jedzą, było eleganckie, a na ich stole nie gromadziły się niepotrzebne rzeczy. Nie lubią bałaganu, a ich podniebienie lubi być rozpieszczane. Nigdy nie zjedzą czegoś przeterminowanego lub pochodzącego z niesprawdzonego źródła.

Waga – lubią dobrze zjeść, jednak nie da się przewidzieć, kiedy najdzie ich na to ochota. Często pomijają śniadania, aby cieszyć się obiadem, który składa się z trzech dań. Ich kulinarne wybory bywają nieprzewidywalne, jednak to właśnie jest intrygujące. Owoce morze potrafią one połączyć np. ze śledziem.

Byk – jedzenie jest sensem ich życia. Byki je wręcz celebrują. Na czas konsumpcji pokarmu wyłączają się zupełnie i w pełni oddają się docenianiu walorów smakowych określonego dania. Lubują się niemal w każdej kuchni, od indyjskiej po łotewską. To prawdziwi kulinarni hedoniści. Nie przejmują się swoją wagą, bo z reguły mają dobrą przemianę materii. Tak trzymać.

Ryby – jedzenie jest dla nich sposobem na nudę. Często też zajadają się czymś, aby uczcić odniesiony sukces lub zmniejszyć gorycz porażki. Ma ono dla nich zatem swego rodzaju symbolikę.

Zgadzacie się z powyższymi opisami? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

McDonald's

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najmodniejsze fryzury. Na co powinnaś postawić?
  2. Czy nowa kolekcja Moschino jest plagiatem? Edda Gimnes pozywa włoską markę
  3. Hydrolat – czyli must have w łazience każdej kobiety

źrodło: polki.pl