Ludzie szukający drugiej połówki bardzo często skupiają się na cechach charakteru oraz wyglądzie zewnętrznym idealnego partnera, bądź partnerki. Astrologowie przekonują, że ważny aspekt kompatybilności między partnerami zapisany jest w gwiazdach.

Każdemu ze znaków zodiaku przypisane są dominujące cechy, które wpływają na postrzeganie świata. Nasza determinacja, zainteresowania oraz usposobienie często zależą od żywiołu, który panuje w naszej konstelacji — ziemi, wodzie, ogniu lub powietrzu.

Znaki zodiaku, które udowadniają, że miłość istnieje

Temperamentne znaki ogniste najlepiej czują się we własnym towarzystwie. Połączenie Strzelec — Baran  idealnie odda pasję oraz iskrzącą namiętność pomiędzy partnerami. 

Odważny i pewny siebie Lew znajdzie ideał w niepozornym Wodniku, który mimo powietrznego żywiołu z uczuciem podsyci poczynania ukochanego.

Znaki zodiaku powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik) potrafią stworzyć kompatybilne związki ze znakami o tym samym elemencie. Warto jednak pochylić się nad relacją z ognistym partnerem, ponieważ ich determinacja otworzy nowe ścieżki niezdecydowanym znakom.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Tak samo bywa w przypadku połączenia partnerów spod znaku ziemi oraz wody. Ich wspólnie wyznaczane cele zaowocują w dojrzałą przyszłość.

Najlepszym tego przykładem jest związek Skorpiona z Koziorożcem. Oba znaki zodiaku dążą do osiągnięcia pragnień, opierając relację na wzajemnej motywacji oraz stabilności.

Ideał partnera lub partnerki zapisany jest w gwiazdach na niebie. Miłość może czekać na każdego tuż za rogiem. Warto jednak na samym początku poznać siebie. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niespodziewana, rewelacyjna okazja w Pepco. Polki pobiegną do sklepów po hitowy produkt
  2. Artur Barciś i jego żona mieszkają w malowniczym miejscu. Zdumiewające, kto jest ich sąsiadem

Źródło: Kobieta, Papilot