Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 08.11.2018 17:56

Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE

znaki zodiaku
Fot. unsplash.com @beccatapert

Znaki zodiaku różnią się od siebie w podejściu do sfery uczuciowej. Czego od związku oczekują Skorpiony, a czego Lwy? Czy możemy przewidzieć cechy naszego partnera na podstawie jego zodiaku? Okazuje się, że tak!

Znaki zodiaku i ich znaczenie nie przestaje intrygować wielu ludzi, chociaż większość się tego wyprze. Skorpion kocha seks, a Byk uwielbia być rozpieszczany. Na co w związku zwraca uwagę Waga, a na co Strzelec? Jak chcą być kochane? Zapraszamy do lektury. Czy aż tak bardzo się różnimy?

Jak kochają poszczególne znaki zodiaku?

Skorpion

Jest bardzo namiętny. Chce, aby jego partner był w stanie zrobić dla niego wszystko. On odpłaci mu z nawiązką. Nie uznaje półśrodków. Brzydzi się zdradą.

Strzelec

W związku ceni przede wszystkim wsparcie partnera i jego lojalność. Bliska mu osoba musi jednak pogodzić się z tym, że Strzelca nie da się do końca poskromić. Chociaż raczej nie myśli on o zdradzie, to przeżywanie przygód, podróże i spotkania z przyjaciółmi to rzeczy, których nigdy nie poświęci on dla związku. Strzelec to prawdziwa dusza towarzystwa!

Koziorożec

Jest zimny na zewnątrz, ale ciepły w środku. Kocha całym swoim sercem, ale okazuje to przede wszystkim czynami nie słowami. Nie interesują go przelotne znajomości. To długodystansowiec. Bywa trudnym partnerem, gdyż jest bardzo uparty i ciężko zmienić jego przekonania w wielu sprawach.

Wodnik

Uwielbia, gdy związek powstaje z przyjaźni. Często ulega platonicznym miłościom, jednak gdy już odda komuś swoje serce, można na niego liczyć w każdej sytuacji. Jest oddany i potrafi cieszyć się z małych rzeczy. Jest bardzo wesoły.

Ryby

Ten zodiak jest bardzo romantyczny. Uwielbia chodzenie do eleganckich restauracji, kolacje przy świecach i przytulanie się do siebie w kinie. Jest pełen współczucia. Od partnera oczekuje przede wszystkim czułości i wrażliwości. Odpłaca mu tym samym.

Jak kochają znaki zodiaku?

Baran

Kocha przygody! Jego związek musi być pełen spontanicznych akcji, wybuchów śmiechu i wrażeń. Baran żyje dla takich chwil. Jest niezwykle atrakcyjnym życiowym partnerem, jednak może mieć problemy z dochowaniem wierności. Jest temperamentny!

Byk

Dla niego bardzo ważne są drobne gesty. Uwielbia obdarowywać i być obdarowywany. Kocha się przytulać. To bardzo czuły znak, chociaż nie daje tego po sobie poznać. Jest bardzo empatycznym, kochającym i wiernym partnerem. To prawdziwy skarb.

Bliźnięta

Są bardzo energiczne i ciężko je poskromić. Nie jest łatwo zdobyć ich serce. Są świadome swoich atutów, ale gdy komuś uda się zdobyć ich względy, potrafią zapewnić mu życie wypełnione radością i uśmiechem. Nie wolno ich jednak ograniczać. Kochają się bawić, ale nie są skorzy do zdrady.

Rak

Ostrożnie dobiera partnerów. Jest bardzo romantyczny i wrażliwy. Łatwo go zranić, dlatego bardzo długo waha się nad zaangażowaniem w relację. Kocha całym sercem.

Lew

Uwielbia być w centrum uwagi. W związku potrafi zachowywać się egoistycznie, jeżeli jednak pokażesz mu, jak ważny jest dla ciebie, odpłaci się tym samym. Lwy są bardzo czułe, ale wymagają dużo zainteresowania. To urodzeni gwiazdorzy.

Panna

Panny są bardzo dobrymi partnerami w związku. Więcej wymagają od siebie niż od partnera. W ważnych dla nich sprawach potrafią być jednak niezwykle waleczne.

Waga

Ponad wszystko ceni święty spokój. Od związku oczekuje poczucia bezpieczeństwa i braku kłótni. Waga nie znosi stresu.

Znaki zodiaku i miłość – ZOBACZ ZDJĘCIA:

via GIPHY

Bliźnięta okazują swoją miłość przede wszystkim serdecznym uśmiechem i błyskiem w oczach. Jeżeli nie będziesz ich ograniczać, możesz z nimi konie kraść. Kochają się bawić!

via GIPHY

Byki kochają się przytulać. Są bardzo czułe, chociaż zdarza im się wytwarzać wokół siebie niepotrzebny dystans. Doceniają drobne gesty i lubią być rozpieszczane. Są lojalnymi partnerami.

via GIPHY

Skorpion kocha seks. Jest on dla niego niezwykle ważnym elementem związku. W ten sposób wyraża on swoje uczucia. Jest namiętny i kocha gorące pocałunki! Pozostaje jednak wierny. Kocha na 110% albo wcale. Można na niego liczyć.

via GIPHY

Strzelec musi mieć przestrzeń w związku! Podróże, koncerty, spotkania z przyjaciółmi. Musisz mu na to pozwolić.

Znaki zodiaku

Znaki zodiaku bardzo różnią się od siebie w podejściu do zwiazków! Jedno jest pewne, wszyscy chcemy być kochani. 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać do fizjoterapeuty? Wygoda przede wszystkim!
  2. Jak się ubrać do Holtera? Pakiet informacji
  3. Jak się ubrać do Hiszpanii? Czas na szaleństwo!

źródło: cosmopolitan.com