Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
Julia Saracen
Julia Saracen 22.10.2018 13:07

Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność

Znaki zodiaku
Fot: unsplash.com Anthony Tran

Znaki zodiaku są bardzo różne. Jedne są totalnymi samotnikami, inne nienawidzą być same. Do jakiej gruby należysz? Nie możesz znieść samotności i bardzo szybko przywiązujesz się do ludzi? Jeżeli tak, ten tekst jest o tobie.

Samotność – rzadko kto jest w stanie ją znieść. Oczywiście istnieje grupa ludzi, która najlepiej czuje się ze własnym towarzystwie. Są też tacy, którzy samotność i przebywanie w pojedynkę traktują jak największą karę. Bardzo ciężko znoszą bycie samemu i dotyczy to zarówno stosunków przyjacielskich, jak i związków z ukochaną osobą.

Znaki zodiaku, które strasznie znoszą samotność

Jesteś ciekawy, które znaki zodiaku bardzo źle znoszą samotność i nienawidzą być same? Zapraszamy.

Baran

Barany, chociaż tworzą wokół siebie aurę niezależności i totalnego wyluzowania – wcale takie nie są. Nie znoszą być same i nie są w stanie długo wytrzymać w pojedynkę. Osoby spod znaku Barana powinny popracować nad akceptacją siebie i zrozumieć, że to one same powinny kochać siebie najbardziej.

Byk

Byki uwielbiają towarzystwo ludzi, są wręcz od tego uzależnione. Osoby spod znaku Byka bardzo pragną czuć się potrzebne, to właśnie spotkania z przyjaciółmi podnoszą ich pewność siebie. Uwielbiają przeglądać się w oczach innych.

Waga

Wagi są bardzo towarzyskie. Dobra zabawa, jedzenie i śpiew, to coś, co dodaje im skrzydeł i napędza do działania. Gdy w życiu Wagi zabraknie przyjemności, którą czerpie z obecności innych – zamyka się w sobie i czuje nieswojo.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona uwielbiają cielesność. To właśnie intymna bliskość z drugą osobą daje mu poczucie miłości. Nie ma dla niego wyższej wartości niż dotyk i seks. Nie potrafi żyć bez ukochanej osoby u boku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com Aziz Acharki
znaki zodiaku
znaki zodiaku
Znaki zodiaku
znaki zodiaku

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku najbardziej wiernych mężczyzn. Będziesz zachwycona!
  2. Znaki zodiaku, które będą miały bajeczną końcówkę roku!
  3. Znaki zodiaku, które bardzo źle znoszą zimę. Zbliża się ciężki czas

źródło: papilot.pl

Tagi: