Znaki zodiaku mężczyzn, którzy są najbardziej wierni. Prawie każdy z nas przeżył zawód miłosny, którego finałem było przykre rozstanie i trauma. Czy jeszcze komuś zaufam, czy kolejny partner zrobi mi to samo? Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym – poznaj listę znaków zodiaków mężczyzn, który uznawani są za najbardziej wiernych.

Poznałaś cudownego faceta, ale boisz się, że coś znów pójdzie nie tak? Twój były okazał się kłamcą, który jedynie manipulował twoimi uczuciami? W takim razie warto sprawdzić znaki zodiaku facetów, którzy według statystyk są tymi najbardziej wiernymi. 

Znaki zodiaku najbardziej wiernych mężczyzn

Panna

Bardzo rodzinny typ. Uwielbia spędzać czas zarówno ze swoją rodziną, jak i ukochaną osobą. Można na niego liczyć w każdej sytuacji, dodatkowo masz również pewność, że od spotkań z kolegami – będzie wolał twoje towarzystwo.

Waga

Romantyczna dusza. Kiedy mężczyzna spod znaku Wagi się  zakocha – to na całe życie. Doskonale wie jak dbać o drugą stronę, wie co to czułość i potrafi kochać jak nikt inny. Taki mężczyzna zapewni ci wiele uniesień i niezapomnianych chwil.

Koziorożec

Jest mocno zamknięty w sobie. Od mężczyzny Koziorożca nie usłyszysz często czułych słów, nie będzie odsypywana kwiatami i noszona na rękach. Brzmi strasznie? Nie! Koziorożec jest niesamowicie lojalny, jeżeli mówi, że cię kocha – tak właśnie jest. Możesz być go pewna w każdej sytuacji.

Baran

Całkowite przeciwieństwo Koziorożce. Barany uwielbiają być w centrum uwagi i dotyczy to również ich sfery uczuciowej. Kiedy zaczniesz spotykać się z Baranem, możesz być pewna, że dowie się o tym cały świat. Baran jest bardzo namiętny i kocha robić show.

Byk

Cudowny mężczyzna. Wierny, lojalny i z zasadami. Jest idealnym materiałem na męża. Kocha robić prezenty swojej drugiej połówce i rozpieszczać ją. U boku Byka możesz czuć się bezpiecznie zarówno w sferze emocjonalnej, jak i materialnej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna

 

two men standing on body of water inside cave

Waga

 

two man holding pistol and one man holding clipper board

Koziorożec

 

man in black trench coat

Baran

 

three man sitting on gray surface

Byk

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które bardzo źle znoszą zimę. Zbliża się ciężki czas
  2. Znaki zodiaku, które najlepiej CAŁUJĄ! To prawdziwi mistrzowie
  3. Znaki zodiaku i ich znaczenia. Poznaj samego siebie

 

 

 

 

Poprzedni artykułJulia Wieniawa i Baron już się rozstali? Aktorka skasowała wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie
Następny artykułGwiazda TVN urodziła. Znamy płeć i imię dziecka
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: julia.saracen@iberion.pl