Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Polski Pilot nagle wyszedł z kokpitu i chwycił za mikrofon. Polały się łzy
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 24.04.2024 09:26

Polski Pilot nagle wyszedł z kokpitu i chwycił za mikrofon. Polały się łzy

Samolot i pilot
Fot. KAPIF, natematpl/Instagram

Rutynowy, rejsowy lot do Krakowa. Pasażerowie na miejscach, silniki rozgrzane, stewardzi i stewardesy przeprowadzają standardowe, obowiązkowe czynności dotyczące bezpieczeństwa. Po chwili stało się jednak to, czego nikt się nie spodziewał.

Pilot nie zasiadł od razu za sterami samolotu

Wyszedł z kokpitu i używając pokładowego systemu nagłośnienia, zaczął przekazywać komunikat. Wywołał on niemałą konfuzję wśród pasażerów, jest to w końcu niecodzienna sytuacja, a loty samolotem są źródłem lęku dla wielu osób. Kapitan zbliżył słuchawkę do ucha i przez głośniki zaczął wydobywać się jego bardzo stremowany głos. Ale jak to? Pilot z wieloletnim doświadczeniem ma taką tremę podczas rutynowego rejsu do Krakowa?

pilot1.png
Fot. LOT Polish Airlines/YouTube
95 osób patrzyło, jak mężczyzna wchodzi do silnika samolotu. Chwilę później pilot go uruchomił 79-letni pilot zasłabł w trakcie lądowania. Za ster złapała pasażerka

Pilot miał ważne pytanie

Otóż okazało się, że powodem, dla którego pilot był tak strasznie stremowany było… pytanie, które chciał zadać jednej z osób na pokładzie samolotu. Po raz kolejny wywołało to niepokój oraz zdziwienie. Zestresowany pilot wychodzący z kokpitu i do tego mający pytanie? Szeroki uśmiech, choć nerwowy, był jednak znakiem tego, że sytuacja nie powinna być źródłem niepokoju, a raczej wręcz przeciwnie.

Jesteś dla mnie największym skarbem.

Usłyszeli wszyscy na pokładzie.

pilot2.png
Fot. LOT Polish Airlines/YouTube

Pilot usłyszał "tak"

Pytaniem, które zadał pilot, było tak naprawdę… oświadczynami. Swoje słowa skierował do jednej ze stewardess, która pracowała na pokładzie tego samego rejsu. W tym momencie całe napięcie zeszło z pasażerów, a rzeczona kobieta z szerokim, wzruszającym uśmiechem zaczęła biec przez długość kokpitu prosto w ramiona pilota, krzycząc: “TAK!!!”. 

Rozległy się gromkie brawa, a ukochani padli sobie w ramiona. Wzruszony do łez kapitan samolotu zdołał tylko wydukać z siebie: “Powiedziała tak!”. Życzymy długiego i szczęśliwego życia.

pilot3.png
Fot. LOT Polish Airlines/YouTube
Awantura na pokładzie chińskiego samolotu. Pilot pobił się ze stewardem
pilot pobił się ze stewartem
pilot pobił się ze stewartem
Pilot pobił się ze stewartem na pokładzie chińskiego samolotu. Jak przekazują media, jeden z mężczyzn stracił zęby, a drugi ma złamaną rękę. Powodem kłótni miało być rzekome zaniedbywanie obowiązków członka załogi, który nie zwrócił uwagi pasażerowi czekającemu w kolejce do toalety. Uczestnicy awantury zostali zawieszeni przez swojego pracodawcę. Do awantury na pokładzie samolotu linii Donghai Airlines miało dojść na 50 minut przed lądowaniem na lotnisku w Xi'anPilot miał zirytować się tym, że pasażer czekał w kolejce do toalety, stojąc pod drzwiami, a stewart nie dopilnował, by siedział na swoim miejscuLinia lotnicza zawiesiła obu mężczyzn. Kapitan lotu miał w wyniku bójki rzekomo stracić zęby, a członek załogi skończyć ze złamaną rękąPilot samolotu linii Donghai Airlines opuścił kokpit, by udać się do toalety znajdującej się w pierwszej klasie. W drodze minął pasażera, który miał taki sam plan. Poradził mu, by zaczekał na swoim miejscu. Nie spodziewał się, że wracając, podróżny nadal będzie stał w tym samym miejscu.
Czytaj dalej
Dantejskie sceny w samolocie, pilot awaryjnie lądował. 50-latek opuścił pokład w asyście służb
Samolot
Samolot Steve001/pixabay
Przez awanturującego się pasażera samolot lecący z Wilna do Londynu musiał wylądować w Poznaniu. 50-letni Litwin wyprowadzony przez funkcjonariuszy Straży Granicznej był agresywny i nietrzeźwy. Kiedy opuści izbę wytrzeźwień, zostaną przeprowadzone odpowiednie czynności.
Czytaj dalej