Znaki zodiaku różnią się od siebie diametralnie, ale nie tylko pod względem charakteru i sposobu bycia. Każdy z nich ma swoje upodobania i gusta. Każdy lubi inne rzeczy. Zapytałyśmy gwiazd, jakie prezenty uszczęśliwiłyby poszczególne znaki zodiaku.

Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. W tym artykule dowiecie się, jakie prezenty będą strzałem w dziesiątkę dla każdego ze znaków. Dzięki informacjom zawartym w tym artykule już nigdy nie będziecie mieć problemu z kupieniem prezentu – ich znak zodiaku zdradzi wam wszystko.

Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Co im kupić? 

BARAN

Barany są bardzo aktywne i uwielbiają ruch oraz rywalizację. Najlepszym prezentem będzie dla nich para nowych butów sportowych lub bilet na mecz ich ulubionej drużyny. 

BYK 

Byki są bardzo sensualnymi osobami – nastawionymi na odbiór świata przez wszystkie zmysły. Są koneserami pięknych i wartościowych produktów, dlatego idealnym prezentem dla nich będzie karnet kilku sesji masażu, wykwintna kolacja w restauracji lub piękna, skórzana torebka.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są ciekawe świata i bardzo kreatywne. Najbardziej ucieszy je, kiedy ukryjesz kilka mniejszych prezentów w różnych miejscach i zostawisz poszlaki, które doprowadzą Bliźnięta do wszystkich ukrytych skarbów. Możesz również dać im w prezencie kartę podarunkową Empiku.

RAK

Wrażliwe, uczuciowe i delikatne Raki najbardziej będą cieszyć się z własnoręcznie zrobionego przez ciebie prezentu – możesz upiec ich ulubione ciasto, zrobić zakładkę do książki lub kolaż z waszymi wspólnymi zdjęciami.

LEW

Nikt tak nie lubi atencji, jak Lew. Ten znak zodiaku będzie w siódmym niebie, jeżeli wykupisz mu sesję zdjęciową u znanego fotografa, zabierzesz go do teatru lub opery.

PANNA

Panny są bardzo poukładane i zorganizowane. Mimo iż nie dzielą się zbytnio swoimi pragnieniami z innymi, na pewno ucieszą się z praktycznego prezentu – książka o zdrowiu i rozwoju osobistym, gadżet do kuchni czy organizer będą idealne.

WAGA

Waga jest jednym z najbardziej stylowych znaków zodiaku. Uwielbia sztukę, piękno i luksus. Z jakiego prezentu się ucieszy najbardziej? Butelka drogiego wina, trufle czy drogi szal będą strzałem w dziesiątkę.

SKORPION

Skorpiony bardzo intensywnie przeżywają życie, uwielbiają wszystko, co niezgłębione i nieoczywiste. Idealnym prezentem dla Skorpiona będzie książka z gatunku thrillera czy horroru, książka o astrologii lub wizyta u medium.

STRZELEC

Strzelce kochają wolność i przygody, nie lubią brać życia zbyt poważnie, dlatego najbardziej ucieszą się, kiedy dasz im w prezencie „doświadczenie”, np. bilet do ciekawego miejsca, na występ kabaretu czy na kurs gotowania.

KOZIOROŻEC

Koziorożec dąży do sukcesu i stabilizacji, uwielbia wszystko, co wiąże się z wysokim statusem materialnym, ponieważ dla niego pieniądze równają się bezpieczeństwu. Idealnym prezentem dla Koziorożca będzie biografia osoby, która odniosła sukces (np. Elona Muska czy Billa Gatesa), skórzany i elegancki organizer lub butelka dobrego wina.

WODNIK

Wodniki są niezależne i uwielbiają pomagać innych. Ponadto interesują ich alternatywne terapie oraz nowinki technologiczne. Jaki prezent ucieszy Wodnika? Czytnik Ebooków, nowy smartfon, lub karnet na kilka sesji masażu.

RYBY

Ryby uwielbiają sztukę i mistycyzm, są przy tym bardzo wrażliwe, sentymentalne i empatyczne. Będą cieszyć się z każdego prezentu, nieważne jak małego czy dużego – byle tylko był ofiarowany z serca, szczerze. Najlepsze prezenty dla Ryby to własnoręcznie zrobiony szalik, bilet do muzeum czy ramka ze zdjęciem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

via GIPHY

Butelka drogiego wina, trufle czy drogi szal to idealny prezent dla Wagi.

1
2
3
4
Poprzedni artykułZnaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?
Następny artykułZnaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.