Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać. Potrafią zaczarować
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 27.11.2018 12:16

Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać. Potrafią zaczarować

Znaki zodiaku
Fot: unsplash.com Elena Taranenko

Znaki zodiaku, w których najłatwiej się zakochać. Każdy z nich jest inny, jednak każdy potrafi na swój sposób zaczarować. Poniżej przedstawiamy pięć znaków zodiaku, dla których łatwo jest stracić głowę. Jednak czy warto?

Panna, Byk, a może Bliźniaki? Znaki zodiaku mówią o nas wiele- komu sprzyja bogactwo, komu zdrowie, a kto jest dobrym materiałem na przyjaciela. A jak to jest z tą miłością? Które cechy osobowości sprawiają, że tak łatwo ulegamy osobom spod konkretnych znaków zodiaku? Odpowiedzi na przedstawione pytania odnajdziecie w poniższym artykule.

Znaki zodiaku, w których najłatwiej się zakochać

Rak

Osoby urodzone na przełomie czerwca i lipca cechują się nienaganną aparycją. Dbają nie tylko o swój wygląd, lecz przede wszystkim o najbliższe środowisko. To właśnie chęć niesienia pomocy, ich umiejętność słuchania i udzielania cennych rad sprawia, że rak przyciąga nas do siebie jak magnes. To doskonały materiał na życiowego partnera!

Strzelec

Ze strzelcami sytuacja wygląda zgoła inaczej. To wolne duchy, które cenią sobie przestrzeń. Cechują się wysoką inteligencją i nigdy nie dają za wygraną. I właśnie te cechy sprawiają, że często im ulegamy. Fascynuje nas ich sposób bycia i swego rodzaju brak dostępności. Dajmy im jednak szansę, gdyż pod twardym pancerzem często znajduje się czuła i godna zaufania osoba.

Skorpion

Osoby spod tego znaku wyróżniają się na tle innych. Są bardzo wrażliwe, posiadają serce ze szkła, choć wcale nie chcą tego pokazać. To oaza spokoju, której towarzystwo wpływa na nas kojąco. A przecież nic nie może się równać ze wspólnie spędzonymi chwilami, przepełnionymi magią i szczęściem.

Byk

Ten znak zodiaku jest groźny nie tylko z nazwy. Zakochać się w Byku jest bardzo łatwo, lecz kochać go znacznie trudniej. Tajemniczy, podejrzliwy, skłania nas do ciągłych rozmyślań. My natomiast chcemy go stale odkrywać, zupełnie nie zrażając się niepowodzeniami i emocjonalnym rollercoasterem, który przeżywamy w trakcie tej znajomości.

Wodnik

Wodzisz za nim wzrokiem, nie możesz jeść, nie możesz spać. Czujesz się jak nastolatka, a jego widok sprawia, że znowu masz przysłowiowe „motylki w brzuchu”. Jeśli opisane uczucie jest ci znajome, to obiektem twoich westchnień prawdopodobnie jest wodnik. Osoby spod tego znaku w związku zawsze dają z siebie wszystko, stawiając własne potrzeby na drugim miejscu.

Czy to jest miłość….

Są osoby, dla których potrafimy stracić głowę w jednym momencie. Chcemy być wśród nich, poznawać ich zalety, akceptować wady. Nie myślimy przy nich racjonalnie, chodzimy z głową w chmurach. To wspaniale! Nie ma przecież piękniejszego uczucia od stanu zakochania. Chociaż zrozumienie mechanizmów, jakimi rządzi się miłość, nie jest łatwe, warto czasem po prostu się jej poddać.

Znaki zodiaku, w których najłatwiej się zakochać. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać

Raki to osoby, które potrafią i chcą dbać o swoich najbliższych. Przy nich można poczuć się wyjątkowo.

Znaki zodiaku, w których najłatwiej się zakochać

Strzelce to wolne duchy, które żyją według swoich zasad. Zakochanie się w nich to prawdziwy emocjonalny rollercoaster.

Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać

Osoby urodzone na przełomie października i listopada to chodzące dobro. Uwaga, bardzo łatwo stracić dla nich głowę!

Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać

Z Bykami źle, bez Byków jeszcze gorzej. To właśnie za nimi szalejemy i to właśnie ich chcemy wciąż poznawać na nowo.

Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać

Zakochać się w Wodniku jest bardzo łatwo. Doświadczamy bowiem przy nim tak silnych emocji, że cały świat nagle przestaje istnieć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  2. Znaki zodiaku i ich idealne mieszkanie. Jak powinno wyglądać?
  3. Znaki zodiaku i samochody, jakie do nich pasują. Ferrari, a może Fiat?

Źródło: kobiety-kobietom.com