Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Partner

Partner

partner
25.04.2020 20:30 Czy partner mnie kocha? 10 rzeczy, które tylko zakochany facet robi w łóżku

Wiele kobiet zastanawia się, czy ich partner darzy je prawdziwym uczuciem. Na pierwszy rzut oka trudno zweryfikować szczerość intencji, jednak są momenty, kiedy powinnaś wykazać się wzmożoną czujnością. Jeżeli twój facet jest naprawdę zakochany, to zdobędzie się na którąś z tych 10 rzeczy, podczas igraszek w łóżku. Partner może okazywać swoje uczucia na różne sposoby. Ale tylko naprawdę zakochany facet zdobędzie się na takie kroki, podczas czułości w łóżku. Jak rozpoznać czy to prawdziwa miłość? Mamy listę 10 rzeczy, na które powinnaś zwrócić uwagę.

Przepowiednia na 2019
12.09.2019 18:12 Przestrzeń w związku to kluczowa sprawa. Dlaczego jest tak ważna?

Przestrzeń w związku to bardzo ważny element każdej dojrzałej relacji. Jej brak wpływa na załamanie równowagi uczuć. Psychologie są w tej kwestii zgodni: zachowanie dystansu to jedyny sposób na długotrwały związek. Dlaczego miejsce na oddech jest tak ważne? Przestrzeń w związku nie stworzy przepaści między wami. Wręcz przeciwnie — wprowadzi waszą relację na zupełnie nowy poziom. Gdy zabraknie miejsca na oddech, nawet najtrwalsza relacja może skończyć się tragedią. Dowiedz się, dlaczego zachowanie dystansu jest tak ważne i potrzebne!

Znaki zodiaku
27.11.2018 12:16 Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać. Potrafią zaczarować

Znaki zodiaku, w których najłatwiej się zakochać. Każdy z nich jest inny, jednak każdy potrafi na swój sposób zaczarować. Poniżej przedstawiamy pięć znaków zodiaku, dla których łatwo jest stracić głowę. Jednak czy warto? Panna, Byk, a może Bliźniaki? Znaki zodiaku mówią o nas wiele- komu sprzyja bogactwo, komu zdrowie, a kto jest dobrym materiałem na przyjaciela. A jak to jest z tą miłością? Które cechy osobowości sprawiają, że tak łatwo ulegamy osobom spod konkretnych znaków zodiaku? Odpowiedzi na przedstawione pytania odnajdziecie w poniższym artykule.