Znaki zodiaku różnią się do siebie zarówno charakterem, jak i upodobaniami. Jeśli decydują się na zwierzaka, także powinny brać pod uwagę swoje indywidualne cechy. Sprawdź, który pupil uszczęśliwi Wodnika, a który idealnie pasuje do Wagi!

Nie każdy nadaje się na opiekuna kota, który lubi chodzić własnymi drogami. Inny wręcz przeciwnie: doskonale się z nim zrozumie. Towarzyskie i energiczne osoby to wymarzeni opiekunowie dla piesków. Inni najmocniej na świecie kochają… rybki. Znaki zodiaku, pod którymi przyszliśmy na świat, wpływają na nasz gust i temperament. Przekonaj się, jakiego zwierzaka powinieneś zaadoptować w 2019 roku. Będziesz zaskoczony!

Rak

Niepewne siebie i wrażliwe Raki potrzebują nieustannego zapewniania o miłości i przywiązaniu. Koniecznie muszą zaadoptować jakiegoś małego pieska, który nie będzie widział świata poza nimi i domagał się nieustannych pieszczot. 

Lew

Lwy to znaki zodiaku, które kochają luksus. Wszystko musi być dla nich najwyższej jakości, nawet zwierzątko domowe. Dlatego powinny kupić ptaka, który umili im czas śpiewem. Będą karmić go przysmakami i witać gości ze swoim ulubieńcem na ramieniu. 

Waga

Waga lubi myśleć o sobie jako kimś poukładanym i spokojnym, ale często zachowuje się wręcz odwrotnie. Który zwierzak pomoże Wadze znaleźć równowagę i nauczy ją systematyczności? Królik nie sprawia wiele kłopotów, a dodatkowo jest przyjacielski i mocno przywiązuje się do swojego opiekuna. 

Skorpion

Skropiony uwielbiają wszystko, co mroczne i tajemnicze. Bawi je, że pozostałe znaki zodiaku patrzą na nie z lekką obawą, a nawet przestrachem. Do ich gotyckiego wizerunku idealnie pasuje wąż. Nie muszą od razu kupować egzotycznego gada, na początek wystarczy coś… bezpieczniejszego. 

Wodnik

Wodnik to urodzony indywidualista, który ceni sobie wszystko, co oryginalne i nietypowe. Dlatego idealnym towarzyszem Wodnika jest fretka. Z prawdziwą dumą będzie wyprowadzał swojego pupila na smyczy!  

Ryby

Romantyczne i uczuciowe Ryby nie mają głowy, by pamiętać o regularnym wyprowadzaniu czworonoga albo czyszczeniu klatki gryzonia. Dlatego najlepszym wyborem są dla nich… ryby. Będą mogły godzinami przyglądać się im i zatapiać w marzeniach o podwodnym świecie. 

Obejrzyj zdjęcia zwierzaków domowych. Które podbiły twoje serce?

znaki zodiaku
fot. unsplash.com Savs

Pies to idealny towarzysz dla wrażliwego Raka!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWyznanie Marcina: „Mam dwójkę dzieci… właśnie dowiedziałem się, że od dziecka jestem bezpłodny”
Następny artykułJustyna Steczkowska: wiek artystki może dziwić. Wygląda o niebo młodziej!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.