Znaki zodiaku zdradzają, jakie zwierze jest naszym odpowiednikiem. Czy jest to waleczny i groźny tygrys, miły i wybuchowy królik, a może wierny i przyjazny pies? Astrologowie znają odpowiedź, a my chętnie podzielimy się z wami ich wiedzą.  

Znaki zodiaku mogą powiedzieć o nas wiele. Są w stanie dopasować nas w idealne pary, wytknąć największe wady i zdradzić, jakie będzie przyszły rok. Dziś zajmiemy się zwierzętami, jesteśmy pewne, że nieraz zastanawiałeś się nad tym, które jest twoim dokładnym odwzorowaniem. 

Znaki zodiaku zdradzają, które zwierze jest twoim odpowiednikiem

BARAN

Barany są bardzo wybuchowe i pewne siebie. Ich zachowanie potrafi przekroczyć granicę i często staje się agresywne. Jakie zwierze jest odpowiednikiem osób spod znaku Barana? Tygrys, dumne i nieprzewidywalne zwierze, które dominuje nad resztą. 

BYK 

Byki wytrzymałe i zmysłowe. To ludzie, którzy cenią sobie piękno i spokój. Ich zwierzęcym odpowiednikiem jest koń. Zwierze wytrzymałe i dostojne, które nie boi się pracy. 

BLIŹNIĘTA

Bliźniaki są towarzyskie, zabawowe i ciekawskie. Nie mogło być inaczej – zwierzę, które idealnie odzwierciedla ich charakter to papuga. Zwierzę piękne, robiące wrażenie i kochające…gadać!

RAK 

Raki z natury są delikatne i romantyczne. Kochają rodzinę i jest ona dla nich najwyższą wartością, tylko w jej obronie potrafią stać się agresywne i nieprzejednane. Idealnym zwierzęcym odbiciem osób spod znaku Raka są łabędzie. 

LEW

Lew, zlepek pewności siebie i rozbuchanego ego. Kocha wielkie gesty pełne dramatyzmu. Chce być podziwiany i komplementowany – dokładnie tak jak paw. 

PANNA

Pracowite znaki, których najważniejszymi cechami jest pracowitość, wytrwałość i dokładność. Ich odpowiednikiem jest pies, ale nie jaki kiedy, bo pies-pracujący. Czyli np. owczarek niemiecki. 

WAGA

Wyrafinowanie i elegancja to cechy charakterystyczne dla Wagi. Dodatkowo Wagi są sprawiedliwe i dyplomatyczne. Zwierzę, które łączy w sobie wszystkie te cechy to kot – zwierze niemal doskonałe. 

SKORPION

Skorpiony są mroczne, nieodgadnione i intensywne. Zwierzę, które odzwierciedla ten stan to wilk. Dziki, niebezpieczny i niespotykany.

STRZELEC

Strzelce kochają intensywność i przygody. Są energetyczne i entuzjastyczne, nie boją się pracy, która napędza ich do działania. Dokładnie tak jak pszczoła. 

KOZIOROŻEC

Koziorożce są wytrwałe, pracowite i zdyscyplinowane. Zawsze wyznaczają sobie cel, do którego z konsekwencją dążą. Zwierze, które odzwierciedla ich charakter to mrówka. 

WODNIK

Wodniki to wolne duchy. Za najwyższą wartość stawiają równość. Nie znoszą etykiet i szufladek. Dokładnie tak jak dzikie i odważne orły. 

RYBY

Prawdziwi marzyciele, którzy uwielbiają bujać w obłokach i rzadko schodzą na ziemię. Kochają sztukę i piękne idee, a przy tym są bardzo szlachetne i honorowe. Jakie zwierze jest ich odpowiednikiem? Piękny i tajemniczy jeleń. Jeleń w wielu kulturach i wierzeniach utożsamiany jest ze szlachetnością i czystością myśli, a także duchowym pięknem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com Uriel Soberanes

Jakie zwierze jest odpowiednikiem zodiakalnych Ryb? Piękny i tajemniczy jeleń. Jeleń w wielu kulturach i wierzeniach utożsamiany jest ze szlachetnością i czystością myśli, a także duchowym pięknem.