Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Stylizacja Agaty Dudy zmiażdżona przez stylistkę. ”Wygląda jak uboga krewna”, pochwaliła tylko jeden szczegół
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 21.11.2020 20:09

Stylizacja Agaty Dudy zmiażdżona przez stylistkę. ”Wygląda jak uboga krewna”, pochwaliła tylko jeden szczegół

agata duda
fot. Jakub Kaminski/East News

Agata Duda podczas wizyty na Litwie była ubrana w sukienkę, która poruszyła internautów. Niektórzy żartowali, że Pierwsza Dama daje ciche poparcie protestującym kobietom w Polsce. Tylko jeden szczegół sukienki, dotyczący długości, pochwaliła stylistka gwiazd Ewa Rubasińska w rozmowie z Faktem, poza tym nie zostawiła na kreacji suchej nitki: Wygląda jak uboga krewna.

Niedawno Agata Duda razem z prezydentem Andrzejem Dudą wyjechali na Litwę, gdzie spotkali się z litewską parą prezydencką. Zdjęcia z tego spotkania obiegły internet. Wszystko przez szczegół na sukience Pierwszej Damy, który zdaniem internautów przypomina błyskawicę, czyli symbol Strajku Kobiet.

Agata Duda skrytykowana za kreację

Agata Duda podczas spotkania wystąpiła w czarnej sukience, przez całą długość kreacji przewijała się szarfa, łudząco przypominająca zdaniem internautów błyskawicę. Poza tym strój nie spotkał się z aprobatą.

Jedną z osób, które bardzo skrytykowały stylizację Agaty Dudy jest stylistka gwiazd Ewa Rubasińska, która na co dzień ubiera między innymi Edytę Górniak. Stylistka nie miała litości, jednak dostrzega pewien plus:

– Na pewno modna jest długość sukienki, czyli 7/8. Jednak z plusów to by było na tyle. Nie jest to wybitna i wyrafinowana kreacja. Bardzo skromna, powiedziałabym dość pospolita, nudna – mówi w rozmowie z Faktem.

Poza tym stylistka dostrzega same negatywy:

Konstrukcja sukienki sprawia, że pani Agata wygląda w niej jak uboga krewna, a nie żona głowy państwa. Brakuje tu klasy. Można dyskutować, czy poprzednie stylizacje pani Agaty zawsze były trafione, ale tutaj ewidentnie się nie popisała – stawia jasno sprawę Ewa Rubasińska.

  1. Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej
  2. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
  3. Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie

Agata Duda popiera Strajk kobiet?

Agata Duda długo milczała na temat Strajku Kobiet. Gdy przez ulice miast przewijały się pierwsze protesty zarówno żona prezydenta jak i sam prezydent zniknęli z życia publicznego.

Kobiety domagały się, by Pierwsza Dama, która z założenia powinna być obrończynią polskich kobiet, wypowiedziała się na temat decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Pierwsza w tej kwestii wypowiedziała się poprzez Twitter’a córka prezydenta, zrobiła to jednak długo po wybuchu protestów.

Wierzę, że zgodnie z moimi osobistymi przekonaniami, ja nie zdecydowałabym się na przerwanie ciąży. Nie uważam jednak, że inne kobiety mają myśleć i działać w taki sam sposób jak ja. Każdy człowiek ma wolną wolę. Nie mogę zatem pogodzić się z konsekwencjami, jakie niesie ze sobą wyrok TK – napisała Kinga.

Jak się okazało, jej mama także popiera ten pogląd, choć zdecydowała się powiedzieć o tym nader nieśmiało:

– Nie wyobrażam sobie, że mogłabym usunąć ciążę, nawet zagrożoną, ale to wynika z moich przekonań i wiary, ale także ze świadomości, że w tej sytuacji miałabym wsparcie rodziny. Stawiam pytanie: czy każdy jest zdolny do heroizmu? Czy kobiety muszą być zmuszane do heroizmu? Mam wątpliwości – powiedziałą pierwsza dama podczas nagrania dla telewizji Polsat.

To ciche poparcie nie jest jednak wystarczające dla uczestniczek i uczestników strajku. Protesty przyjmują coraz poważniejsze formy, blokada sejmu i to, co się tam wydarzyło wstrząsnęła całą Polską

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Agata Duda popiera #StrajkKobiet. pic.twitter.com/bT8U9WfGHq

— ⚡⚡⚡MRebeliant⚡⚡⚡ (@MRebeliant) November 17, 2020

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Dziennikarz ujawnił co dzieje się w szpitalu „na Narodowym” i jak pracują tam lekarze. „Wstyd”
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: Masz dziecko? Czas się kończy, zostało tylko 9 dni. Ostatni moment, żeby otrzymać dodatek do 500 plus
  4. Jest deklaracja premiera, chodzi o dodatkowe niedziele handlowe. W grudniu zakupy Polek i Polaków mogą wyglądać inaczej
  5. Ma 71 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w mini i krótkim topie
  6. Kotek urodził się z dwiema twarzami. Niestety, nie pożył długo
  7. Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez ubrań, odważna sesja w ciąży (FOTO)

Źródła: fakt.pl