Lelum.pl

fot. screen z YouTube @TTV

Agnieszka Kotońska: ,,Nie jesteśmy idealną rodziną”

31 Marca 2021

Autor tekstu:

Adrianna Boryń

Agnieszka Kotońska na swoim oficjalnym profilu opublikowała wyjątkowo szczere wyznanie na temat bliskich. Gwiazda programu

Agnieszka Kotońska na swoim oficjalnym profilu opublikowała wyjątkowo szczere wyznanie na temat bliskich. Gwiazda programu

Agnieszka Kotońska od momentu pojawienia się w produkcji TTV cieszy się ogromną popularnością. Fani programu Gogglebox. Przed telewizorem z miejsca ją polubili, dlatego też każda jej wypowiedź w mediach społecznościowych cieszy się szeroką popularnością. Tak było też i tym razem, gwiazda zaskoczyła wyznaniem o swojej rodzinie.

Agnieszka Kotońska: Gogglebox. Przed telewizorem

Agnieszka Kotońska na swoim oficjalnym profilu na platformie Instagram opublikowała obszerny wpis, który poświęciła swojej rodzinie. Gwiazda już na początku zaznaczyła, że idealna rodzina nie istnieje i tylko od nas samych zależy, jak będą układały się nasze relacje z bliskimi.

Wiele osób mogło być szczerze zaskoczonych słowami Agnieszki Kotońskiej, w których dała do zrozumienia, że i w jej życiu zdarzają się trudne momenty.

Nie, nie jesteśmy idealna rodziną, bo takich nie ma, kłócimy, płaczemy, śmiejemy się razem, ale na tym opiera się rodzina !! Wspólne tematy do rozmów, do płaczu i do kłótni – wymienia gwiazda.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W dalszej części publikacji Agnieszka Kotońska podkreśla, że tak naprawdę najważniejsza jest miłość. Kłótnie i sprzeczki pojawiają się i będą się pojawiać, jednak najważniejsze jest to, by pamiętać, że po każdej burzy wychodzi słońce.

Najważniejsze ze razem idziemy przez życie i wierzymy, że świat jest piękny, kolorowy i ludzie mają do siebie wzajemny szacunek (tego dziś brakuje), ale wiara w ludzi nigdy nie przestanie mnie zadziwiać! W tym całym zakręconym świecie życzę Wam kochani tylko MIŁOŚCI czytamy na profilu Agnieszki Kotońskiej.

Agnieszka Kotońska rodzina

Agnieszka Kotońska jest szczęśliwą żoną i matką. Uczestniczka programu Gogglebox w programie występuję u boku męża Artura i syna Dajana, który przyszedł na świat, gdy miała 16 lat.

Rodzina Agnieszki Kotońskiej błyskawicznie zyskała sympatię widzów, dzięki swojej otwartości i niezwykle trafnym wypowiedziom. Dzięki programowi Agnieszka Kotońska bardzo szybko stała się osobą medialną – jej profil na Instagramie obecnie obserwuje ponad 300 tys. użytkowników.

Gwiazda regularnie publikuje przeróżne treści na swoim profilu, w tym także reklamy testowanych przez siebie produktów. Fani zatem nie mogą narzekać na brak odzewu z jej strony, na jej profilu codziennie znajdą coś dla siebie.

Jednak nie wszystko, co publikuje Agnieszka Kotońska, spotyka się z aprobatą jej obserwatorów. Jakiś czas temu pisaliśmy o zdjęciu, które pojawiło się na jej profilu. Fani wówczas byli niezwykle zdziwieni odmienionym wyglądem swojej idolki, więcej na ten temat możecie przeczytać >tutaj< .

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Adrianna Boryń

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected].

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]